Diskuse k článku

Kauza ProMoPro: Státní kasa přišla o miliardu. Vymůže ji?

Sedm odsouzených podnikatelů má zaplatit náhradu škody 327 milionů korun. Zbývající částku z celkové vyčíslené škody 938 milionů pak musí stát podle soudu vymáhat v rámci občanskoprávního sporu. Přiznaný nárok státu na odškodné ve výši 327 milionů korun za předražené audivizuální služby z doby českého předsednictví ale není konečný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Pročpak nikdo ty faktury nerozporoval dříve

a kdo dal pokyn k jejich proplacení, když byly za práci, která nebyla odvedena? Jen namátkou otázky, které mne napadly. Soudce asi od mládí žije z peněz daňových poplatníků. A jeho rodina také, ne? Jinak nechápu. Soukromník by se takto oškubat nenechal. Nebo to nebylo oškubání? Asi ne. Pan Veselý garantoval, že se nic tzv. nepo.... a ono se nepos..... Takže měl nárok. Ostatně soudím, že s cizími penězi se dobře podniká - to myslím ty úředníky, které ten soud osvobodil. Fuj.

Blbeckost naších soudů

je snad nekonečná, nebo že vy jako všichni státní zaměstnanci drželi pospolu. K tomu okradení státu musí být vždy dva. Ten, který to vymyslí a ten, který to odsouhlasí. Ti zástupci státu to umožnili svou ledabylou práci, špatnou kontrolou, kterou měli dělat. To v tom lepším případě, v tom druhém mohli být na tom domluvení.

A kdo ty peníze vyplácel?

A kdo držel státní kasu a ty peníze bez kontroly vyplácel??? Byl to nejmenovaný člen TOP...nějaký kkt. Kalousek!!!