Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 21.1.2018 8:18
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Soud určí viníka a pochybuji , že nějaký vůbec existuje

Sorry jako ! Vo co go ? 50 mega a je z toho něco tady pro lidi a platí se z toho daně , tak vo co go ? Jděte někam ! To není tunelování a ani zlodějna !

Re: Soud určí viníka a pochybuji , že nějaký vůbec existuje

Fór je v tom, že Farma Čapí hnízdo žádné daně neplatí, neb je, podle vlastních slov Andreje Babiše stále ve ztrátě, a ještě navíc se jejím prostřednictvím snižují daňové základy dalších společností patřících do holdingu Agrofert, neboť ony fakturované služby jsou zcela jistě vykazovány jako daňový náklad.

Takže daňový poplatník zadotoval Andrejovi co? Jeho vlastního koníčka. Fakt super. A to ještě drobný daňový poplatník, nedobrovolně dotující takové koníčky, poslouchá že je zloděj a musí na něj být přísnost.

Re: Soud určí viníka a pochybuji , že nějaký vůbec existuje

Jestli se to vůbec k soudu dostane! Nejdříve musí nastat vyšetřování (už dávno probíhá), sedm z devíti nemá žádnou imunitu a vyšetřovatelé nekonají. Potom musí být někdo oficiálně obviněn, pokud tedy budou k dispozici nějaké konkrétní důkazy a ne jen nějaké spekulace. Teprve potom může přijít na řadu soud. Osobně si myslím, že nedojde ani k tomu obvinění, protože to, co je dnes vydáváno za důkazy jsou jen ničím nepodložené spekulace,které rozšiřují a za důkazy vydávají různí Kalouskové a novináři.

Budíčeeek!!!

Obvinění jsou už dávno:

"Babiš a Faltýnek byli obviněni kvůli kauze Čapí hnízdo."

https://www.lidovky.cz/babis-a-faltynek-byli-obvineni-kvuli-kauze-capi-hnizdo-oba-vinu-popiraji-1av-/zpravy-domov.aspx?c=A171009_152639_ln_domov_gib