Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 11.2.2018 9:58
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Takže další čunkiáda. Ale to se soudruzi spletli.

Babiš není Čunek.

Byl to podvod?

Rád bych si to ujasnil. I tento článek (panu Babišovi evidentně nakloněný) uvádí, že došlo ke změně právní formy a názvu společnosti ovládané Agrofertem, aby se mohla ucházet o dotaci. Proč k tomu došlo? Právní forma ani jméno přece překážkou pro žádost o dotaci nebyli. Napadá mě jediný důvod: Změna skryla skutečného vlastníka společnosti. Kde je vlastně hranice, jestli v tomto případě šlo o podvod nebo ne? Pokud to správně chápu, tak jestli byl v okamžiku žádosti skrytě vlastníkem Agrofert, pak šlo o podvod. Nebo se pletu?

Proč nepřišly na ten "podvod" ti úředníci, co kontrolovali

přidělení dotace a kdo ji vlastně přidělil?

;;;;;;;;;;(Čekání

čeká top a ten ferko vrabčí hnízdo, až přijde spásonosný osel?

Pravdu sdělil Topolánek

Když tu pravdu uslyšela Třeštíková podala po 15 dnech demisi na ministrini kultury. Jak ta pravda zní ? Že je politika svinstvo jsem věděl , že je to ale takové svinstvo by mě ani ve snu nenapadlo. Vondráček by měl dnes mlátit novináře a politiky, aby si pamatovali za co v 89. demonstrovali.

Trestní je formalita, ale zničující

Na mně podal bývalý zaměstnavatel podnět k zahájení trestního stíhání ze zpronevěry a policie bez ověření faktů ho zahájila. Tři roky se to táhlo, nemohl jsem podnikat, konkurence mne pomlouvala kde mohla. Po třech letech byl soud a hned u prvního jednání státní zástupce (!), který se zřejmě poprvé seznámil s důkazy, sám navrhl zproštění. Ale špína na mně zůstale ještě dlouho.

Mám dojem, že s Babišem to dopadne stejně a teprve před příštími volbami soud stíhání zastaví, protože žádný st.zástupce nenajde odvahu aby to udělal sám ze strachu z mediální bouře, ale tu pověst trestně stíhaného premiéra ze sebe nesmaže.

No nazdar

Nechce se mi číst celý článek, ale jsem jen udiven, že Eu instituce je tak pomalá, že je dokonce pomalejší, než naše pplicia mia. Heje

Měli jsme štěstí, že v Norimberku rozhodovala

americká justice. Být to v Haagu, tak platíme těm nacistům tučné odškodné. Možná by i dříve umřeli, než by je odsoudili. Jako třeba Miloševič.

Konečně věcná informace odborníka

Velmi správně autor kritizuje bláboly policie, která se domnívá, že je oprávněna posuzovat "důvodnost" změn právních forem obchodních společností a v případě "neodůvodněnosti" podnikatele stíhat. Toho si ovšem žádný "novinář" nevšiml.

Tahleta krycí baráž Čapáku je opravdu komická

"Z dokumentu OLAF vyplývá, že o dotační podvod žadatele mohlo jít v případě Čapího hnízda, jen pokud byly v žádosti o dotaci uvedeny nepravdivé nebo neúplné údaje, které mohly ovlivnit zpracování žádosti ÚRRRS SČ a následné rozhodnutí VRRRS SČ o přidělení dotace."

V žádosti o dotaci na Čapí hnízdo byly nepravdivé údaje. Měla být zamítnuta hned na začátku

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kauza-capi-hnizdo-byl-podvod-tvrdi-magazin-v-zadosti-byly-ne/r~709fcb4c0d3c11e7b2310025900fea04/

Re: Tahleta krycí baráž Čapáku je opravdu komická

O Čapím hnízdě rozhodovalo několik snadno dohledatelných institucí a v nich pár jednotlivců, kteří jsou pod dokumenty o poskytnutí dotace podpsáni. Určitě všichni netrpělivě očekávají, kdy se rozhodne, jestli poskytli svojí prací prostor pro podvod a jestli bude z toho vyvozována trestní odpovědnost.

Re: Tahleta krycí baráž Čapáku je opravdu komická

Pane Sýkoro, tak jsem si našel primární zdroj a vlastně tam není, kromě "jedna paní povídala" nic. Za další info chce web Neovlivní zaplatit, tak že jde o hlavně o kšeft .

Re: Tahleta krycí baráž Čapáku je opravdu komická

Sýkoro, ty velký mislytely, tz teda výš všetko.