Diskuse k článku

Jsem starý bílý rozhněvaný muž

Na jaře to bylo pět let, co loterijní společnost Sazka skončila v konkurzu. V důsledku pádu ji tehdy opustil její dlouholetý šéf Aleš Hušák. Dnes o tom všem píše knihu, a navíc překvapivě rozhodl kandidovat v podzimních volbách do Senátu za hnutí Nezávislí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Babul 7.9.2016 14:44

Hušáku

Ty jsi tak akorát rozežraný putang ina.

A. Reček 5.9.2016 10:59

Nemá co na práci?

Každý řádný majitel vinice má dostatek práce na celý rok a ne na nějaké flákání se po Praze. A dokonce ještě v senátu.

J. Kopis 4.9.2016 19:02

Jsem starý drzý muž by bylo případnější

http://www.tyden.cz/tema/byl-jsem-proti-stavbe-sazka-areny-a-chci-kulomet-do-kazde-rodiny_396519.html

Prý byl proti stavbě! :o) Když už byla utracena první miliarda, tak soudruh teprve objížděl se soudruhem z ČSTV jednotlivé sportovní svazy - akcionáře, kvůli schválení! A v té době vznikla dohoda, která podmiňovala souhlas jednoho z akcionářů, který byl skutečně proti a nebyl to tento soudruh, že případný výpadek z dividend, bude sanovat ČSTV ze svých zdrojů!

Z. Meisner 5.9.2016 9:50

drzé čelo lepší než poplužní dvůr

Před Sazkou náměstek PKOJF (pakzději Výstaviště) permanentně celoročně průběžně vykrádaný prostor. V r. 1991 (za Hušáka) shořel Bruselský pavilon, v přirozenou příčinu ohně nevěřil nikdo, nic se neopravovalo, nerekonstruovalo, přijel buldozer a šmytec.

Z. Meisner 5.9.2016 12:00

drzé čelo lepší než poplužní dvůr

ještě maličkost:

zmínil jsem "tak nějak" Bruselský pavilon oceněný zl edailí za architekturu "tak nějak" shořelý v r.91. Z úspěchů Brusel 58 se uvádí brusel. pavilon a bruselská restaurece která, značně pozměněná stojí na Letné. Ve skutečnosti jsme měli v Bruselu velmi moderní restaurace dvě, ta druhá,konstrukčně elegantní, přízemní, prosklená trojúhelníkového půdorysu nebyla součást oficiální expozice. Byla také přivezena zpět a postavena v PKOFJ kde bez opravy, koncem 80. let se prostě nechala spadnout. Hnus.

Hušákův odchod do Sazky byl pro nás takový upgrade toho, jak rejžovat a škodit veřejnosti.