Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 27.2.2015 17:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Co je podstatné

Dle mého názoru je podstatný fakt, že z firmy Neograph šly peníze na Rittigovy účty. A za tyto vytunelované peníze žádné protiplnění dopravní podnik nedostal. Celé toto šaškování by mohlo dávat smysl tehdy, pokud by šlo o přípravu vhodného materiálu pro dohodnutého soudce, aby se měl o co opřít v osvobozujícím rozsudku pro Rittiga a jeho spolupachatele. Drzost celé party z AK Nelegál&Gauneři je stále neuvěřitelná, byť policejní smyčka kolem jejich krku se pomalu stahuje.

Podstatné může být jedině to, jestli jiný podnik

mimo Neograph by dokázal a byl ochotný dodávat jízdenky v požadované kvalitě a množstvích za nižší cenu.

Do toho, co je mezi soukromým Neographem a soukromníkem Rittigem, je každému prd. I kdyby mu Neograph odevzdával veškeré peníze od DP, je to jen a jen věc Neographu.

Já vím ,že Rittig je už od pohledu prase odporné, ale i Rittig má právo na spravedlivý soud - ne lynč. Bránit se u soudu není drzost - jak si možná myslel jistý prokurátor Urválek - a obhajoba není součástí obžaloby, jak si myslel zcela určitě.

Proc necitovat cely puvodni clanek s vyjadrenim p. Sitty???

Pane Koutniku, nechci hanit vase nadseni a zapal, ale pokud si prectete cely clanek odkazany nize, ze ktereho jste si jen vypujcil/vytrhl jeden odstavec, tak z neho vcelku jasne vyplyva, ze padelane jizdenky byly odhaleny prave diky papiru od Neographu a pan Sitta tam byl prizvan jako odbornik, ktery jim ukazal, ze falsovanych je 1/3 vykupovaneho mnozstvi a ne jen par kousku, jak si do te doby mysleli... Kazdopadne logika toho clanku je, ze sikovni padelatele kvalitne napodobili vsechny tisknute ochrany dodane Statni tiskarnou cenin a jedine, co nedokazali, byl prave papir od Neographu ("Ochranné prvky viditelné na UV světle i chemickou reakci kontrolní fixy se podařilo padělatelům napodobit, a tak hlavním rozpoznávacím znakem zůstává vodotisk a barva papíru, na který je lístek vytisknutý."). Takze 1:0 pro Rittiga.

http://zpravy.aktualne.cz/regiony/praha/padelky-jizdenek-jsou-prvotridni-dpp-odhalil-276-kusu/r~i:article:707841/

2 : 0 pro Rittiga. Jak je mi od pohledu odporný...

Jízdenka samozřejmě JE cenina - stejně jako kolek nebo poštovní známka. Je to doklad, že byla uhrazena konkrétní částka konkrétní osobě.

Re: Proc necitovat cely puvodni clanek s vyjadrenim p. Sitty???

Mozna jeste jeden moment - to ze odhalim padelky je spise pochvala kvality takovych jizdenek (ci bankovek apod.). Pokud si totiz bude DPP tisknout jizdenky na bezne laserove tiskarne, tak je jasne, ze zadne falesne jizdenky nebudou - vsechny jizdenky vytistene aspon trosku schopnym skolakem budou stejne dobre jako tyhle laserovky, takze nikdy nikdo nic neodhali! A bude to skvele levne, bude klid (=zadne padelky) a i lidi budou spokojeny, protoze nebudou muset platit za jizdenky DPP...

A čím ta padělatelská story nabourává tvrzení

o nezfalšovatelnosti jízdenek? Jak jsem pochopil, onen ukrajinský padělatel byl odhalen dřív, než stačil způsobit nějakou (větší) škodu. tskže jak byly ty jeho padělky kvalitní, nakolik byly nerozlišitelné od pravých?

To, že si namaluju vodovkama pětisetkorunu, ještě neznamená, že by pětistovka byla snadno zfalšovatelná, že...