Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 44
  • Poslední: 31.8.2015 17:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Zabijačka

Není protikanidát, jediná možnost , prý ta s cesnama, nazdar.

Největší vítěz je Zeman.Porazil i ČSSD.

Zemanova zásluha

Nemocná část národa zvolila prezidentem nemocného člověka! A to demokraticky! Nic více, nic méně.

Jednu výhodu Zemanovo"úřadování" do budoucna bude ale snad mít. Tento úřad, oplývající byzantskými prvky, nepatří do 21. století a měl by být v budoucnu zredukován na přijatelnou míru. A to bude v neposlední řadě právě Zemanova zásluha!

Re: Zemanova zásluha

Jo jo, není nad zdravé jádro národa. Kdy že jsem to naposledy slyšel???

Autor článku má sklerózu?

Copak neví, jak probíhala jednání o sjednocení Německa?

V NDR byla armáda SSSR, v NSR USA, VB, Francie, Belgie atd.

Kdo se stáhl a kdo zůstal?

Jaké byly podmínky pro sjednocení Německa?

Kdo je dodržel?

Re: Autor článku má sklerózu?

Tak není ani důležité kde kdo měl, či má armádu. Spíše jde o to jestli je tam ta armáda z vůle té které vlády. Hmm?

Re: Autor článku má sklerózu?

Pane Slavíku, proběhla jakási válka a ta nějak skončila. Podle toho také vypadá "svrchovanost" Německa a Japonska, sentimentem nikdo netrpí.

Všechny zpravodajské služby spolykají miliardy a přesto nám žádnou bezpečnost nezajišťují, je to normální?

V 80-tých letech se Amíci chlubili, že jejich družice vidí dokonce to, co si Moskvan čte v novinách.

Přesto nikdo "neví" kdo sestřelil letadlo, které letělo nad válečnou zónou, ani se "neví" kdo ho tam poslal, ani proč si "vybral" ausgerechnet společnost, které se "ztratilo" letadlo i s lidmi o pár měsíců dřív a teď nám jsou podsouvány nějaké trosky, předpokládejme, že cesty mořských proudů jsou zmapovány, takže nastražit cokoli kamkoli není problém.

Teď Středozemním mořem brázdí jakési lodě plné jakýchsi uprchlíků s opálenými prsty - v době, kdy už má každý pas s biometrickými údaji - a co výsledky ze špionážních družic? Prozradí nám, kde se ti lidé soustřeďují, nasedají do lodí a kdo ty lodě řídí?

Re: Autor článku má sklerózu?

Správné otázky. Buď z nás dělají hlupáky, nebo to načechrávání peříček přeci jenom není tak dokonalé. Jedno druhé nevylučuje.

Re: Autor článku má sklerózu?

Hlavně že bl*ec patí daně a ani mu nikdo nemusí skládat účty.

To, že systém 20 let "tuneluje" občany nových  zemí EU všechny nechává chladnými, že do "pasti" začaly padat i ty "staré" působí poprask....

Základní zeměpisné znalosti jsou jaksi na překážku....., každý normální člověk přeci ví, že bydlíme na kontinentě, který se rozprostírá od Lisabonu po Čukotku a od Singapuru po Nordvik. Fantastické.

Prezident Duda?

Pane Jochu, většinou si vašich názorůvážím, byť ne vždy zcela souhlasím. ALE BUĎTE TAK DOBRÝ A VYSVĚTLETE MNĚ, CO JE KONZERVATIVNÍHO NA KANDIDÁTOVI, KTERÝ V DOBĚ, KDY KANDIDUJE NA PREZIDENTA SVÉ VLASTI MÁ SIUČASNĚ ZAŽÁDÁNIO O OBČANSTVÍ JINÉ ZEMĚ? A CO JE KONZERVATIVNÍHO V TOM, ŽE SLIBUJE ZÁSADNÍ ZMĚNY VE VĚCECH, KTERÉ NESPADAJÍ VŮBEC DO JEHO KOMPETENCÍ? JIŽ DNES SE VYMLOUVÁ A ODPOVĚDNOST HÁŽE NA PREMIÉRKU... Myslím, že Poláci mají ještě moc co litovat, koho si to zvolili!

Jaké dobré silné stránky, pane Jochu?

Za politika mluví výsledky a ty jsou v Zemanově případě hluboko v mínusu. Jeho samolibá sebestřednost potlačí cokoliv sebepozitivního. Nabývá až chorobných rozměrů a ve spojení s přezíravou arogancí jeho i jeho nohsledů je případem pro psychiatrickou kliniku s trvalou detencí, aby již nemohli škodit!

Re: Jaké dobré silné stránky, pane Jochu?

Naprostý souhlas. Roman Joch ale zmiňuje skutečnost, že Zeman poměrně dobře zvládá manipulaci se svými voliči v tom, že bojuje s (některými - netryskáčovými :-)) elitami. Nejenom, že je to hluboce bolševické jednání, ale také velice neprozíravé. Národ, který likviduje svoje elity, nebo se jim v lepším případě jenom vysmívá, se stává národem tupým a ve výsledku bezbranným proti vnějšímu ohrožení. A tento záměr také Zeman sleduje. Chce tím posílit svoji pozici a stát se nakonec tím, kdo národ převede "přes Rudé moře".

Ale spíše mám pocit a naději, že tyto temné stránky českého národa se zemanovým jednáním "vybijí" a povedou k hlubokému zapomnění jeho "prezidentování". Věřím, že dějiny jsou spravedlivé.

Re: Jaké dobré silné stránky, pane Jochu?

Pane, můžete nějak zpřesnit co myslíte pod pojmem elity?

Pan Joch

píše na téma Zeman neobvykle pro něj střízlivě. Vesměs si jeho, leckdy pro mě až téměř panoptikální vývody jen přečtu, aniž by to ve mně cokoli zanechalo. Ale tohle  je rozbor, s nímž nelze nesouhlasit, i když taky ne úplně ve všem všudy. Díky, pane Jochu.

Roman Joch by měl držet hubu

Proč Česká posice zveřejňuje bláboly Romana Jocha? Tento dřívější "poradce" prezidenta Klause se zřejmě podílel pouze na lumpárnách tohoto bývalého prezidenta. A nyní tento Roman Joch parazituje na penězích daňových poplatníků a je "vedoucím" jakéhosi institutu, který není k ničemu a v podstatě jen propaguje nemožnost postihů těch nejhorších tunelářů a podvodníků.

Kdo je pan Joch?

Je snad nějakým "vyvoleným" občanem, že si troufá obecně hodnotit skutky prezidenta republiky? Což takhle nechat hodnocení na občanech a to nejen na těch, kteří pana Zemana zvolili? Občané nejsou hloupí, ani méněcenní či jinak handicapovaní, pane Jochu! Nepotřebují, aby jim kdokoliv radil jak mají někoho hodnotit. Kritéria hodnocení je třeba také ponechat na občanech. Ať je pan prezident jakýkoliv, je třeba brát v úvahu, že byl zvolen přímo a to většinou volících voličů, přičemž volit mohl každý. Žvásty o tom, že já jsem nevolil a to je známkou mého nesouhlasu s voleným jsou nesmyslné. Tito voliči budou po skončení volebního období prezidenta hodnotit. Až potom, nikoliv dnes. Už mne ten novinářský hon na prezidenta přestává bavit. Novináři a lidé, toužící po publicitě, které tisknou, jen ukazují svou malost.

Rusko a USA podepsaly smlouvu o společném

kosmickém programu, vyřešili Iránský jaderný program, to autorovi nevadí?

Obama s Ruskem jednat může? USA v podstatě už patří Číně, dokonce jim to už začíná i docházet, proto valí svoje problémy do EU , Francie krvácí kvuli nedodaným lodím, Japonsku se díky embargu začalo dařit.

Obránci lidských práv mají možnost protestovat proti jejich porušování v Saudské Arábii, Kuvajtu atd.

Proc zvitezit?

Autor nepise, proc by se muselo nad Zemanem zvitezit. Nase republika je bezvyznamny stat a ma bervyznamneho prezidenta. Zeman je tak bezvyznamny, ze se ty jeho vylomeniny v zahranici nediskutuji. Je to tak akorat tahak pro ruskou televizi. A tak nechejme ho kralovat, at ma dedek na stara kolena zabavu. Jinak by otravoval manzelku.

nic moc

Nedočetl jsem do konce, na tahle naondulovaná moudra nemám čas.

Re: máte recht, mně se taky nedaří dostat dál

než k titulku. Ale na druhou stranu jsem zžíraná zvědavostí, jakými geniálními tahy plánuje Joch zvítěziti nad Milošem Zemanem a státi se prezidentem. Není tu v diskuzi náhodou někdo, kdo tu hromadu písmenek přelouskal až do konce a kdo by nás ve dvou větách s páně Jochovou taktikou seznámil? Předem díky.

Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Jochu, ty bys už mohl začít i s výkladem bible. Výklad Zemanových skutků ti nikdo nepapá. A pokud máš obavu, že bude zvolen znovu, tak to si piš, že bude. On totiž mnoha lidem otevírá oči, což je něco, co jeho odpůrcům nejde, právě naopak - lžou a mlží. O Pussinách se vyjádřil naprosto přesně, Mlynář mě zajímá asi tak, jak Havel prokrmoval svoje kamarádíčky a Zemanův vztah k Rusku a Číně je vysoce státnický, což vy myši nemůžete rozdýchat. A pozdravuj tatínka a jeho naháňanie čierneho kocúra v čiernej mistnosti, aj keď vieme, že tam ten kocúr nie je ( Jochova definice vědeckého komunismu).

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

:-D Nejak si Joch musi zaslouzit tech 3O stribrnych....

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Mynář a nejen ten, je jedním ze spousty  flekanců na Zemanově prezidentském sáčku. Jestli Vám například nevadí, že Mynář sedí na své židli podšprajcované statisíci v rozporu s právem, pak se nelze divit, že Zeman je pro Vás hvězda. Pro mne ne.

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Myslím, že to pan Joch vystihl vcelku přesně jaký Zeman je a o co mu jde a jací jsou jeho voliči. Možná mělo ještě od Jocha zaznít, že Zemanův případný protikandidát by si měl ještě pozorně nastudovat, kým se Zeman obklopil a kdo byl hlavním sponzorem jeho volební kampaně. Mám na mysli, že by lidé měli vědět, kdo je jeho poradce Nejedlý a kdo ho zaměstnává, respektive, kdo je ruská společnost Lukoil, proč jeho kancléř Mynář ani za dva a půl roku nedostal od BIS bezpečnostní prověrku, jaká je skutečná ne deklarovaná Zemanova úloha ve Straně práv občanů, kterou vede bývalý nomenklaturní bolševik Veleba, jaké je propojení Zeman versus ruský oligarcha a přítel Putina Jakunin a byl by toho mnohem více co by jistě česko-moravsko-slezský proletariát, na který zeman sází, zajímalo a možná by se podivil, že ten jejich Zeman není tak křišťálově čistý, jak si ho proletáři vysnili.

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Go je dost slabé, buď to nevypovídá vůbec nic nebo je to fabulace. Nechce se mi to rozebírat, už na to bylo asi 120x odpovězeno. No, kdo nechce, ten neslyší. Howg

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Proti Havlovi je Zeman skvělý státník.

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Pane Boze to je ale blabol. Navic od anonyma. Cim to je ze Zemanovi volici se povetsinou stydi za svoje jmena?

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Já jsem totiž ta rudohnědá lůza, takže jméno ani není podstatné.

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

no to jste nemusel ani psat, to je prece vsem jasne....

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Prosím pěkně, já Vám jaksi nerozumím. Jakým právem v rozporu? Snad lidskoprávním pravdoláskovým, to ano. Mynář má jednu vadu. Neumí dobře presentovat své názory. Ovšem žádný zákon neporušil.

Zeman rozhodně borec je a umí. Jeho předpovědi se vyplňují. Ve svých stanoviscích a jednání se zastává zájmů české republiky a 99% občanů. Což je občas v rozporu se zájmy EU či USA. Opravdu je nemožné ho zkorumpovat. Nikoho se nebojí. Vám to vadí? Mě ne.

Re: Jedna z dalších okopávek Zemanových kotníků

Naprosto spávný příspěvek Václava Boka !!