Diskuse k článku

Jak Rusko infiltruje Západ

Konspirační teorie o Evropské unii jako o nástroji zednářských lóží, jež se snaží zničit tradiční křesťanské hodnoty, spíše oslabují, než posilují důvěru západních občanů v elity a snižují loajalitu ke spojencům. Jejich podpora je tudíž v ruském zájmu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novak 15.7.2014 18:59

Nedávno jste ruským náckům a stalinistům tleskali

a mohli se uslintat rozhořčením, jak je Putinův režim omezuje a připravuje o svobodu projevu...

Kdybyste si aspoň pamatovali pár let zpátky...

V. Novak 15.7.2014 18:56

Hlavně že ta schůzka byla "přísně tajná"!

Máte přístup do NSA nebo informaci o té "přísně tajné" schůzce uveřejnily noviny?

Připomíná mi to dobu před takovými 100 - 120 lety - tenkrát byla Evropa plná knih, brožurek, novinových a časopiseckých článků - ale hlavně knih a přednášek (za ty se lépe platilo) o "přísně tajných" společnostech a "přísně tajných" znalostech přístupnýc jen zasvěceným - a to zcela veřejně.

Divil jsem se, že ty lidi tenkrát nekoplo, že se jim "přísně tajné" znalosti dostávají do kebulí pod tlakem - ale jak vidím těch sto let nic nezměnilo...

J. Vydra 12.7.2014 15:35

Re: Autore,

Zato Jakl a Kanioková jsou retardovaný rusofilové.

J. Vydra 12.7.2014 15:34

Re: Zlosyn Putin!!!

Ano, před 238 lety takový chování bylo možný, ale většina vyspělých národů z toho už za ty léta vyrostla. Jen Rusáci a puťapuťa ještě žijí v 18. století, stejně jako jeho pomatený milovníci, že?!?!

J. Vydra 12.7.2014 15:31

Re: á - další super odborník!

A ruský neutuchající lži tyto tzv. lidi s plnými zuby vůbec, ale vůbec nerozčilují? Tak to jsou hodně retardovaný, asi jako rusofilové...

R. Jackl 10.7.2014 14:49

Re: Autore,

paní Václavíkova je nasazený troll

R. Jackl 10.7.2014 14:25

??

Rusko nema potrebu infiltrovat rozplizlý Západ. To jen potreba a volani po starych dobrych krestanskych hodnotach oslovuje hodne lidi ze Zapadu, kteri maji plne zuby americkeho imperialismu a neutuchajicich lzi o sireni demokracie!!

J. Křivan 10.7.2014 11:25

Re: Autore,

Paní Vaclavíková musím se paní Kaniokové zastat není jediná, které takhle ohodnotila autora. Z druhé strany nevyčítám ČP že uveřejňuje články autorů z přímo protichůdnými názory. Doufám, že s ohledem na svojí podřízenost Lidovkám o svojí vyváženost nepřijde. Bylo by to škoda.

J. Křivan 10.7.2014 11:17

Re: Pokud někdo nevidí souvislost s europravicí:

Pánové z Bildbergu, když se sejdou tak jen klábosí o počasí. Cca 2 000 neziskových organizací financovaných ze zahraničí v Rusku se zabývá nejspíš jen ideologii, pardon, chtěl jsem napsat ekologii.

PS. Civilizaci bílého muže chybí realná vize, pokud za vizi nechceme považovat hromadění peňěz. Hledá jí kde kdo i to pravoslavné Rusko. Zatím jen honba za zdroji.

V.Hricák 10.7.2014 6:40

Re: žádný problém

Se závěrem tak plně nesouhlasím.Je více než zřejmé,že se klima mění.Místo ujetého a nákladného snižování emisí skleníkových plynů by jsme měli napnout všechny síly s opatřeními,které nám pomohou se s dopady klimatických změn  vyrovnat.Závazek EU na snížení emisí těchto plynů o 20% nás ekonomicky drtí a vcelku zbytečně podvazuje ekonomický růst.Pokud se ke snížení nezavážou všechny země světa,je to stejně nanic a náš "výpadek" hravě vyrovnají největší smraďoši světa(USA,Čína,Indie,...).Ale máte pravdu v tom,že i mne toto téma hýbe už žlučí.Zejména proto,že vidím,jaký si z toho některé zájmové skupiny udělaly dobrý byznys.Přičemž skutečný problém zůstává neřešený.

J. Václavíková 10.7.2014 0:14

Re: Autore,

Podle Vašich vyjádření je všude kolem paranoia. Nejste trochu paranoidní?

J. Václavíková 9.7.2014 23:28

Re: Pokud někdo nevidí souvislost s europravicí:

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/putinuv-zdarily-vidensky-valcik-a-bruselu-zubu-skripeni_311188.html#.U6vO3rGNEfw

J. Václavíková 9.7.2014 23:27

Pokud někdo nevidí souvislost s europravicí:

Letos koncem května se ve Vídni uskutečnila vrcholná, přísně tajná schůzka Putinovy "páté kolony" v Evropě, napsal švýcarský list Tages Anzeiger a některá média rakouská.

Místem srazu byl Lichtenštejnský městský palác v rakouském hlavním městě a jeho oficiálním tématem byl Vídeňský kongres (od září 1814 do června 1815) před 200 lety, který ustavením "svaté aliance" přinesl kontinentu století relativního klidu a geopolitické rovnováhy.

Ve skutečnosti se ale ve slavnostním sále paláce hovořilo hlavně o budoucnosti, ne o minulosti. Přítomní, nacionalisté a křesťanští fundamentalisté z Ruska a Západu, diskutovali o tom, jak spasit Evropu před liberalismem a satanskou homosexuální lobby, jak by šlo obnovit starý, bohem daný řád.

R. Jackl 9.7.2014 22:15

Zlosyn Putin?

EU s USA aplaudují, jaká je v Doněcku a Luhansku demokracie.

Obzvláště nadšeny jsou Spojené státy, které zaštiťují fakt, že hranice

Ruska jsou obklíčeny více než třiceti základnami NATO, jež jsou

připraveny hájit zájmy USA proti agresi Putina na Krymu.Vůbec se nezačervenají, že je to přesně 238 let, co britské kolonie

povstaly proti britské koloniální správě během tzv. americké revoluce.

Třináct kolonií tak vyhlásilo 4. července 1776 nezávislost a stalo se původními třinácti zakládajícími státy Unie, z nichž jich později vzniklo osmnáct; pro začátek... A svou Deklaraci nezávislosti vydali v příkrém rozporu s platnou ústavu, aniž by respektovali zákony a mezinárodní právní pořádek.

J. Kanioková 9.7.2014 20:56

Autore,

tento váš článek je čistá paranoia. Hodně mě to šokuje, protože vaše články, jako texty mého bývalého souseda, dost sleduji a měla jsem vás za objektivního člověka. Škoda.

V. P 9.7.2014 20:54

Z Východu Světlo

Klobouk dolů, jak se těm ruským agitpropčíkům daří pod svůj prapor šikovat krajní pravici, stalinistické komunisty, křesťanské tradicionalisty i militantní pacifisty. Je vidět, že matička Rus má na tu ideologickou diverzi schopné kádry. Ale výsledek bude stejně záležet na tom, jestli se na Západě najde dostatečné procento soudných lidí. Když ano, budou to pro Kreml v podstatě vyhozené peníze, když ne, tak si to ruské područí holt zopakujeme.

J. Šejnoha 9.7.2014 19:22

Re: Musím reagovat.

Vystihl jste  to přesně. Čím víc se stát zabývá  "tolerancí", tím větší intolerance vzniká.

J. Šejnoha 9.7.2014 19:20

Re: presstituti

Nejhorší je, že  to  bude  placeno z našich daní.  Přinejmenším  zprostředkovaně.

J. Šejnoha 9.7.2014 19:19

Re: NIkoli,

Teď jsi se tedy ukázal jako tolerantní humanista !

J. Šejnoha 9.7.2014 19:16

žádný problém

Nekalé Ruské záměry  EU snadno eliminuje, když přestane  likvidovat tradiční národní státy, rodinu a přestane  propagovat  multikulturalismus a homosexualismus.

A klimatický alarmismus, ten se občanům také pěkně zajídá !

V.Hricák 9.7.2014 9:23

Re: Musím reagovat.

Musím se zamyslet nad tím,kde končí tolerance a začíná intolerance.Pokud budete propagovat oddělené WC pro homosexuály,bude to jasná intolerance a zejména lidi ze šoubyznysu z vás udělají druhého Putina.Na straně opačné,ve společných pro hetero i homo se asi nikdy nevyvarujete okukování chlípných homosexuálů.Mozková retardace je také úchylka z normálu a přesto jí média nevěnují ani zlomek pozornosti,kterou věnují homosexuálům.Další otázkou zůstává nevšedně kladný přístup komunálních úředníků při povolování různých akcí pro zvýšení tolerance k homosexuálům.Když pominu skutečnost,že právě při nich je vidět nejvíce muckajících chlápků a spoře oděných leseb,mají tyto akce,alespoň na mne,přesně opačný efekt.Asi podobně,jako v romské otázce.Čím více budu danou skupinu chránit a podporovat,tím více bude mít ve společnosti odpůrců.

J. Václav 9.7.2014 9:01

Musím reagovat.

Toleruji jinou sexuální orientaci, ale nesnáším, když mě někdo očumuje na veřejném záchodě, jakého mám brabce. To by mělo být trestné, je to stejné jako kdybych očumoval ženské na jejich WC. Je to ještě horší, než když mi nějaký přiblble usmívající se chlap sahá v tramvaji na zadek. Doufám ale, že to nedojde tak daleko, že se budou stavět ještě další záchody pro Buky. Ani nevím co by tam bylo napsáno. Asi  HOŠŠI.

K. Plíhal 9.7.2014 7:56

Re: Putin není zrovna můj favorit,

Nedovedu si představit, jak bude vypadat výchova a reakce vrstevníků z okolí, že některé děcko má dva fotry...

Lidem asi chybí emancipace, a tak si to vynahrazují čuměním na kraviny v tv a obdivováním úchylných hvězd a nahých hvězdiček.

V.Hricák 9.7.2014 6:55

Putin není zrovna můj favorit,

ale například v otázce homosexuality mám podobný názor.Ať homosexuálové prominou,ale stále jejich orientaci považuji za úchylku.Nemusím je kvůli tomu zavírat do vězení,ale jejich pochodů napříč Prahou a podobných akcí mám plné zuby.Určitou cenzuru bych v této otázce zavedl i do médií,když už nám cenzurují zprávy z politiky.Zvedá se mi kufr,když vidím muckající se chlápky.A nemyslím si,že by nám všem uškodil návrat k tradičním hodnotám,jakými jsou např. rodina.Halasná medializace promiskuitního života většiny našich "umělců" asi také není zrovna tím nejlepším,čím můžeme vychovávat naše dospívající děti.Přiblblé seriály,ve kterých si to během deseti dílů rozdá doslova každý s každým,dává takovému to chování punc normálnosti.

J. Křivan 8.7.2014 22:43

Re: Spojitost tu pravděpodobně je

Marine Le Pen a především její otec jsou politicky aktivní již několik desítek let. Takže zrovna tady žádná přímá souvislost není.

P. Mach 8.7.2014 22:15

Jedná se o seriózního autora.

To, že se  fakta, která uvádí, nehodí do vašeho pokřiveného vidění světa, je opravdu ale opravdu jen váš vlastní problém.

P. Mach 8.7.2014 22:12

NIkoli,

otázka nezní, kolik dostal zaplaceno autor za tento veskrze pravdivý článek. Otázka zní,  zda ten hnus, co jsi vypustil z klávesnice byl motivován tím, že ti někdo za ty propagandistické žvásty na internetu platí, nebo byl motivován závistí, protože tobě by nikdo nezaplati ani kdybys prodával svou prdeI v Perlovce.

J. Václav 8.7.2014 21:24

Že by nejslavnější euroskeptik

placený z fondů KGB ? Ta fotka jak si Vašek Péročmajz připíjí s KGbákama taky z netu zmizela.

R. Jackl 8.7.2014 21:19

presstituti

Otázka zní , kolik dostal zaplaceno tento goeblesovský presstitucký pohrobek , autor článku????

S. Netzer 8.7.2014 15:01

Re: koho chleba jíš, toho píseň zpívej

Jan, Ludvík, Karel ...

Je vás nějak moc.