Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 8.5.2020 14:43

Dovolím si porovnat novinářskou úroveň etalonu české novinařiny zvanou Česká pozice (kterou vede novinářské eso Ištván Léko) a progresivistického serveru aktualne (který určitě vede Bakala, protože je to vlastník, že).

Na aktualne vyšlo https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kolar-plagiaty-zpetvzeti/r~d516be8a5e0d11eaa6f6ac1f6b220ee8/ už před měsícem. Článek je klasickou prací nikým nevolených liberálních novinářů - je plný faktů získaných drobnou investigativní prací. Oproti tomu zde máme článek konzervativně uvědomělého pana Matochy, který z pohodlí gauče vzal cizí článek (který ani neodzdrojoval), přidal trochu slovního cvičení ( nové informace netřeba, s tím ať se dřou pokrokáři, to není nic pro konzervativce) - a šup s tím na sklo.

J. Šilhan 8.5.2020 14:47

PS Proč se po měsíci rozpomněla novinářské elita kolem pana Léka na starý text, který beze špetky fantazie recyklovala? Copak se zrovna teď stalo kolem Koláře, že je potřeba posunout zadek na gauči a naťukat novou slovní omáčku kolem známých faktů? Liberální ztroskotanec se takhle může ptát, ale uvědomělého konzervativce takový dotaz ani nenapadne.