Diskuse k článku

Jak politická opozice odmítala nošení roušek aneb „Boj“ s pandemií

Nakoupili by zástupci opozice, kdyby byli ve vládě, v lednu a v únoru, roušky, pokud tušili koronavirovou pandemii? Ne? A proč ne? Co jim v tom bránilo?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Farda 8.11.2020 12:41

Nějak jsem v tom výčtu nenalezl Babišovo veto - snad na základě jeho křišťálové koule, bo o jeho selském rozumu pochybuji - na Vojtěchovo rozhodnutí o zavedení povinného nošení roušek od 1.9.2020. To je směroplatné -řekla by Máňa - a ne kecy o tom, co podělala nebo mohla podělat opozice, která nedisponuje výkonnou mocí! Opozice kecala, ale Andy vyzývající v létě lidi, aby zůstali doma, klíďo odjel s rodinou k moři - on na Krétu a rodinka do Chorvatska. :-P

P. Nemec 8.11.2020 21:18

název článku je

Jak politická opozice odmítala nošení roušek...nic vám nebrání sepsat vlastní Jak vláda odmítala nošení roušek, Hamáček to uvítá

J. Šilhan 9.11.2020 12:01

Na tomto kvalitní novinařiny se pochopitelně dočtete jenom o tom, co dělá špatně opozice. A při vší snaze na paní Adamovou-Pekarovou nenašli nic.

J. Paleček 9.11.2020 14:14

Kdo nic nedělá nic nezkazí praví české moudro. Zato Kalousek se ukázal. Feri, miláček puberťáků alespoň zaštítil ten web o opatřeních ke koronaviru, u mne bodíky navíc.

J. Šilhan 9.11.2020 18:27

Prostě za všechno může opozice, i když vlastně není jasné proč - vždyť nic nemohla udělat (je to jen opozice) a tedy nic nezkazila. Bacamacamráš!