Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Ryšavý 1.11.2020 18:13

Článku stoprocentně nerozumí. Nejsem jaderný fyzik. Vím ale tolik, abych s autorem naprosto souhlasil. Ne proto, že jsem prakticky jeho vrstevník a že jsem do energetiky vstoupil už v roce 1972, ale proto, že dle mého názoru, v energetice zvoní jádru hrana a v nejbližší budoucnosti „plyn bude mít prim“. A co bude dál, to se uvidí. Existuje více možností, proč jádro co nejrychleji odpískat. Jeho preferování totiž rozvoji energetiky brání stejně silně, jak snahy uhlobaronů a petrobaronů. Rozhodně také nepatřím k ekologům, ale také jsem v energetice nebyl žádný bílý límeček. Jsem od počátku provozák a lezl jsem do kotlů, prolézal topné kanály, rejdil mezi turbínami, pobíhal po kompresorovnách, čerpacích stanicích apod. A jsem přesvědčen o tom, že budoucnost je v menších a malých zdrojích elektřiny. Dál to rozvádět nebudu, ale o mém názoru na naši energetiku se můžete dozvědět na mých stránkách www.domacielektratny.eu , Tam si můžete zdarma stáhnout i moji knihu. Je tam umístěna pod názvem

M. Rohovský 2.11.2020 8:21

Nějak nechápu, že při lezení v kotlech, kanálech turbínách a všude jinde jste nedospěl k myšlence že plyn, co má hrát prim, je citelně spojen s negativně zmiňovanými petrobarony. Takže oni brání rozvoji použití plynu?

V. Kučer 3.11.2020 9:06

Když bouchne plyn tak nestačíte ani utéct.

J. Zima 3.11.2020 9:39

Tenhle zoufalec tady jen dělá reklamu své firmě, aby nachytal nevzdělané hejly se svatým nadšením pro "ekologii" a prodal jim své předražené nefungující šunty. Ani tu webovou adresu neumí napsat bez chyby.

V. Novák 4.11.2020 16:09

Rozhodně neděláte své firmě dobrou reklamu. Pokud rozumíte domácím elektrárnám tak, jako atomovým, bál bych se vašich výrobků značně.