Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 12
  • Poslední: 17.6.2018 6:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jestli někdo zpolitizoval tuhle záležitost,

byl to Hamas, tedy Paelstinci, a ne Izrael. Tvrzení, že se zápas měl hrát ve "východním" Jeruzalémě, je lež.

Jestli někdo zpolitizoval tuhle záležitost,

byl to Hamas, a tudíž Palestinci a nikoli Izrael. Tvrzení, že se zápas měl hrát na půdě "východního" Jeruzaléma je otevřená lež.

Už dlouho

jsem nečetl tak tendenčně propalestinsky napsaný článek. V intencích ideologie evropské liberální levice podchycené téma.

Blamáž Palestinců

Já si myslím,že je to v prvé řadě blamáž Palestinců.

Palestinský ideolog?

Pěkně jste to těm zlým Izraelcům nandal, tak pěkně po komunisticku. Ti také dokázali politicky vysvětlit špínu na vlastním dvorku jako vinu světového imperialismu či rovnou sionismu.

Re: Palestinský ideolog?

Po přečtení článku jsem nenabyl dojem, že by autor stranil jedné, nebo druhé straně. Vy to ovšem vidíte jinak. Tak nějak třídně,že ?

Re: Palestinský ideolog?

Dozvěděli jsme se spoustu zbytných informací o chudácích „palestincích” a jak je dobře, že Argentina nepřijela. Podstata problému - výhrůžky z jedné strany - byly jaksi upozaděny. Co je na mém pohledu třídního?

Re: Palestinský ideolog?

Vy jste se nedozvěděl vůbec nic, protože jste ten článek nečetl. Pokud jste přelouskal písmenka, stop to ve vás nezanechalo.

Článek je převážně o zpolitizování fotbalu, o vlastním gólu, který si (a bohužel nejen sobě) současná izraelská "věrchuška" dala a o kritice téhož ze strany Izraelců - a to levé i pravé.

Váš pohled není třídní, je hloupý.

Re: Palestinský ideolog?

To jste mi to nandal. Nějaké argumenty?

Re: Palestinský ideolog?

Proč argumentovat někomu, kdo si nepřečte ani původní článek a sám žádné argumenty nedodal?

Re: Palestinský ideolog?

Bylo to mezistátní utkání Izraele a Argentiny , kde se obě fotbalové federace nejprve na místě konání Jeruzalém dohodly. Palestinců se to nijak netýkalo. Palestinci využili poněkud sporné místo utkání ke svému zviditelnění a jak je u nich zvykem, výhružkami ukázali svoji pravou tvář. Messi nepřijel, protože mu i jeho rodině vyhrožovaly palestinské bojůvky smrtí, což se musí brát vážně.

Re:Ale ho...

Fotbalové asociace se dohodly na Haifě, ale pak do toho zavrtali Regev a Netanjahu, no od té doby to jde do řítí. Jako vše když tam se tam naše....! Krajní sviňárna tahat do sportu politické zájmy!!!!