Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 26.2.2016 15:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ing.Kolář

Ten pan Karel Kolář je taky pěkný kvítko evidentně. Doporučuji si přečíst tenhle zajímavý dokument z insolvenčního rejstříku - sdělení věřitele v případu likvidace Borsay:

https://isir.justice.cz/isir/doc/dokument.PDF?id=21891211

Je to návrh na jeho vyloučení z věřitelského výboru z podrobně zdokumentovaného důvodu jeho protiprávního nátlaku na insolvenční správkyni na opatření zvláštní výhody. Snažil se evidentně domluvit na tajné dohodě, která by ho zvýhodnila oproti ostatním věřitelům, což je samozřejmě v příkrém rozporu s insolvenčním zákonem.

Ale chápu, že v ČP je dávno jasno a viníci byli již dávno před soudem odsouzeni.

Příklad funkce spřízněného soudu

Návrh na pověření k výkonu exekuce ležel u soudu bez jakékoliv reakce 56(!)dní, přitom má soud rozhodnout do 15-ti dnů. Pověření vydal exekurovovi soud zcela náhodou (?) až dva dny poté, co by v KN zapsán veškerý majetek dlužníka na jinou osobu, offshore společnost se sídlem v Gibraltaru, která ho obratem prodala společnosti se sídlem na Kypru.

Stížnost na nedodržení závazných lhůt soudem, čímž vznikla situace, že dlužník je nemajetný a oprávněnému se tak zabránilo prodejem majetku dlužníka uspokojit svou milionovou pohledávku, vedení soudu zamítlo jako neoprávněnou. Žaloba na stát se ukázala stejně marná, jako Quichotův boj s větrnými mlýny.

mafie

Je vysoce pravděpodobné, že poplatek dorazil až 5.5., dne 1.5. kdy to posílal byl svátek. To banky nefungují. Platba odešla 2.5., a to byl pátek. Banka příjemce může připsat platbu až následující den - po víkendu. Měl se proti zastavení řízení odvolat, získal by čas.

Insolvenční mafie v ČB je lehká kaše proti její odnoži v Brně.