Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 7.9.2015 10:37
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V 10. st. Ibrahim ibn Jakub napsal,

že jsou obyvatelé Čech tmavovlasí.

Keltové byli zrzaví, Germáni a Slované blonďatí.

Nemci mají strach,

že nebudou lidi na práci, tak se už dávno rozhodli, že naberou co nejvíce migrantů, jenže se jim to nějak vymklo z ruky, díky válce způsobene IS, že to odnese celá Evropa jim jaksi uniklo. Jsem zvědav kdy se někdo konečně odváží to paní Merkelové říci. Zatím jí všichni lezou do zadku. Vznikne problém, který budou řešit generace. Myslím, že nacizmus byl proti tomu skautský potlach.

bohužel

V Evropě se nevyhneme uzavřením hranic a koncentračním táborům v tom lepším stavu, horší, že bude válka.

propaganda

syrský chlapeček utonul, protože jeho otec chtěl nové zuby,měli v Turecku dobrý život a práci .Chtěli po sestře matky hodně peněz na otcovy zuby a tak jeli do Evropy. Odvysílala jedna kanadská stanice...díky Kanado, alespoň někdo má odvahu říci pravdu

https://www.youtube.com/watch?v=QZUuoaq1MLM

Belosi v USA, muslimove v Evrope

Asi je dulezite pripomenout, ze kdyz se v clanku hovori o poklesu belosskeho obyvatelstva tak se tim mysli bile nehispanske obyvatelstvo. Velka cast hispancu jsou vlastne belosi. Kulturne jakkoliv jsou jini, tak jsou to porad krestane (katolici), kteri toleruji ostatni viry. To se bohuzel o muslimech miricich ve velkych poctech do Evropy rici neda. Ja proti muslimum osobne nic nemam, ale je treba mit na pameti, ze v Koranu je 109 pasazi, kde se rika co maji muslimove s nevericimi udelat. Napr. Sura 9:5: "A až uplynou posvátné měsíce, pak zabíjejte nevěřící, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy! Jestliže se však kajícně obrátí, budou dodržovat modlitbu a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich, vždyť Bůh je věru odpouštějící, slitovný." Sura 8:65:"Proroku, povzbuzuj věřící k boji! Bude-li mezi vámi dvacet vytrvalých mužů, porazí dvě stě, bude-li jich mezi vámi sto, porazí tisíc nevěřících, neboť to jsou lidé nechápaví." atd. atd.

japonská cesta

Rozumné zamyšlení autora. Podle mne je správnou cestou ta japonská s všestrannou podporou klasického modelu rodiny který se ve skutečnosti nepřežil, jen je předmětem útoků multikulti, sluníčkářů či jak popsat tuto část populace. Musí se začít výchovou dětí. Nastavení ekonomických a sociálních systémů musí podporovat  rození dětí a rodinu a ne nouzová řešení péče o děti jako dosud. V situaci, kdy vysoká produktivita práce zajišťuje blahobyt populace (a je spousta nezaměstnaných) nemůže vadit když rodiče dostanou větší prostor k péči o děti a ta se alespoň zrovnoprávní s ostatními činnostmi, kdy zejména matky "dělají kariéru".

Re: japonská cesta

Pane Prunere, přeci jenom Evropa není ostrov.

Onen problém se stárnoucí populací se vyřeší brzy!vyřeší

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/379668-je-to-nabozenska-valka-evropa-zrudy-z-is-podcenuje-varuje-v-praze-velitelka-kurdske-zenske-milice.html