Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 8.2.2016 17:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
jako obvykle, Čuřík manipuluje a lže

"...........Současná Francie je pro něho především společností procházející velkou krizí laické identity, ve které střední třída hledá obětního beránka a nachází ho v komunitách francouzských muslimů, protože katolická církev tuto „historickou roli“ nepřítele už nenávratně ztratila. A ti následně pocity vlastní marginalizace přetavují do antisemitských postojů ke komunitám francouzských Židů...................."

Svou ubohost a aroganci prokázal v pořadu Kupředu do minulosti z

25.11.2014 na ČRo Dvojka kde pan expert Čuřík vysvětloval panu Kurasovi

jak Francie perfektně zvládla integraci arabů, přiznal že korán nečetl

(a tvrdil že to není potřeba i když se nazývá arabistou). Nakonec, aby

se ztrapnil dokonale, cirka v 13 minutě, začal urážel p.Kurase a nakonec

ho přirovnal i k nacistům. Čuřík je příkladem nekvalifikovaného mamlase

jehož jediným uměním je kompilace z jiných článků a manipulace.

http://hledani.rozhlas.cz/iRadio/?query=Kuras+%C4%8Cu%C5%99%C3%ADk&reader=&stanice[]=%C4%8CRo+

Mnoho slov. Proč?

Proč musí Evropané tak žvanit o ničem, i když jím hoří střecha nad hlavou? I když se bude na ulicích střílet, evropští intelektuálové budou u kávičky rozebírat filozofickou podstatu džihádu.

Vůdcům IS stačí rozdat na internetu základní strategické pokyny, nižší stupně velení, které se už v Evropě usazují, vypracují taktické pokyny na Facebooku a youtube a dal již to poběží samovolně. Místo toho abychom rozmýšleli jak budeme všichni reagovat, když to začne naostro, vedou se filozoficko sociologické debaty o džihádu.

Klikou je, že Československo je pro islamisty zcela nezajimavku zemí, kde je lépe v klidu vegetovat, zásobovat se odtud zbraněmi a neprovokovat bezpečnostní složky.

Výborné, mnohovrstevné, poučné

musím přečíst znova. Nyní jen maličkost - souhlas kdy JČ hovoří že nejde o vývoj zpět. Jsou chybná běžná tvrzení, že Islám či jeho formy jsou "návrat do středověku" apod. Nic není návrat, vše je vývoj dopředu, je třeba být schopen to pochopit, popsat, jednat.

jako obvykle, Čuřík nemluví pravdu a manipuluje

Čuřík, jak uvádí ve svém infu, je placen za rozvoj investičních a

obchodních partnerství v oblasti Blízkého východu a Turecka. t.j. je

placen za vytváření pozitivního obrazu o Islámu a arabských tyranských

režimech.

Svou ubohost a aroganci prokázal v pořadu Kupředu do minulosti z 25.11.2014 na ČRo Dvojka kde pan expert Čuřík vysvětloval panu Kurasovi jak Francie perfektně zvládla integraci arabů, přiznal že korán nečetl (a tvrdil že to není potřeba i když se nazývá arabistou). Nakonec, aby se ztrapnil dokonale, cirka v 13 minutě, začal urážel p.Kurase a nakonec ho přirovnal i k nacistům. Čuřík je příkladem nekvalifikovaného mamlase jehož jediným uměním je kompilace z jiných článků a manipulace.

http://hledani.rozhlas.cz/iRadio/?query=Kuras+%C4%8Cu%C5%99%C3%ADk&reader=&stanice[]=%C4%8CRo+Dvojka&porad[]=Kup%C5%99edu+do+minulosti

Díky

za výborný článek, jako vždy nutící k přemýšlení.

Zbývá jen katarze a RESET .

Protože takhle zblblý svět k ničemu není..... prostě lidstvo má málo OPRAVDOVÝCH starostí a ztratilo odvahu a elán .