Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 1.10.2016 20:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Substantivum rodina souvisí se slovesem rodit

Jelikož homosexuální páry nikdy nezplodí děti, nemohou vytvořit rodinu. Říkejte tomu slepenci jakkoliv, rodina to není a nebude. Chce-li někdo definovat rodinu pouze na základě citové vázanosti a společného soužití, musel by do ní připustit i pejska Alíka.

To je dobře !

Člověka už děsí, jaké tlaky v neprospěch klasické rodiny se poslední dobou objevují ! Tak alespoň v tomto zvítězil Zdravý Rozum !!!

Není divné, že všichni argumentují právem,

ale nikoliv již povinností? Jaká je vlastně lidská povinnost, neboť právo nemůže existovat bez povinnosti.

Rozhodnutí

Evropského soudu pro lidská práva, odvážně vybočující s trendu obecné pomatenosti. Bravo! Odhlasujte si zákon jaký chcete, pomatenci, ale nejvyšší soudní autorita k němu stát nezavazuje. Nestoudná drzost devalvovat tradiční manželskou instituci, vycházející s přirozené role muže a ženy ostrouhala. Sama je výronem individualistické posedlosti stejnopohlavních párů, jež nejsou schopni mezi sebou zplodit potomka a spoléhají na “přísun” děti, které jim společnost má poskytovat. Zatímco tisíce homosexuálů nese svůj úděl v tichosti soukromí, tyto exhibicionisté soustavně provokují se svým handicapem, aby nám ho nacpali pod nos jako tu správnou normalitu. Byl bych tomu nakloněn jedině tehdy, kdyby jeden z partnerů závazně právně deklarovat sexuální roli opačného pohlaví a přiznal se k této službě. Ale to v žádném případě neudělají. Jsou to pokrytci!