Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 28.5.2014 14:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Vážená paní Lizcová, u nás v Podkerkonoší

mi babička vždycky říkala : klidná voda břehy mele. Erdogan vykřikuje že má v Německu 3mil. krajanů. Když si projedu Vaše články: Německo: Dvakrát víc azylantů, dvakrát víc útoků na azylové domy. Být salafistou se jeví více „sexy“ než stát se katolíkem , Kde vzít děti? „Velký úkol“ pro velkou koalici Angely Merkelové. Problém Angely Merkelové: Dar od akcionářů BMW, Německo: První islámská komunita má stejná práva jako křesťanské církve. Tak pani Lizcová co mi k tomu řeknete? V předchozích názvech článků přeháníte nebo co? Ach ty novináři z čeho by žili kdyby nepřeháněli. Hezkou dovolenou u Jadranu!!!!!!!!

Ono je to možná trochu jinak

Všechno začíná a končí u peněz.Pokud je mám,mám spokojený život.Pokud ne,můžu mít existenční problémy.A od toho se pak zákonitě odvíjí i politika.Na Ukrajině by věci také nedošly tak daleko,kdyby si jejich papaláši dokázali říci dost.Janukovičovo odmítnutí užší spolupráce s EU byl pak už jenom rozbuškou.Klidně si vsadím,že kdyby se většina ukrajinců měla tak,jako němci v Německu,nic by se tam nestalo.Až němcům někdy dojdou peníze,bude po klidu i po vzorové demokracii.Už ve starém Římě platilo pro prostý plebs ono okřídlené "chléb a hry".