Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 21.10.2015 11:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Účetní V. Klaus

by si měl především uvědomit, že prosazením zákona č. 586/1992 Sb. o dani z příjmu okradl pracující rodiče o peníze potřebné na krytí nákladů spojených s výchovou dětí. JAKO MINISTR FINANCÍ ZÁKON PROSADIL, NÁSLEDNĚ JAKO PREMIÉR JEJ PARAFOVAL SPOLU S UHLEM. Výsledek: aktuálně stát okrádá pracující rodiče vychovávající děti o 50 miliard korun ročně. Důsledek: prokazatelně, z uvedeného důvodu, se nenarodilo v Česku za posledních 20 let 600 000 dětí! Více zde: http://slideplayer.cz/slide/2628016/

Stará taktika

Je třeba odvést pozornost od vnitřních problémů, aby náhodou si někdo nevzpomněl, co všechno nechal Klaus rozkrást a zničit.

Můj názor.

To, co zde říká Klaus, můžeme slyšet v každé hospodě. Jen jinými slovy. Pro mě je odepsaný. V otázce vetřelců ale má můj podpis pod peticí. Asi jako když vytahli za  války Churchilla a poté ho nechali jít............

Má pravdu!

Jsem přesvědčen o tom, že má bývalý prezident pravdu!!

Toto je první rozhovor s Klausem,

který jsem dokázal celý přečíst. V jeho vyjadřování je cítit jakýsi vnitřní posun směrem k větší umírněnosti a pokoře směrem od nabubřelého JÁ. Škoda, že s tím nezačal v dobách aktivní účasti v politice. V rozhovoru se zapomnělo na jeden důležitý faktor - co národní politiky vede k tomu, aby se podřizovali Bruselu?