Diskuse k článku

Evropa nemá charismatického lídra s přijatelnou vizí budoucnosti

„Přestože se dnes občas objevují nejčernější scénáře, věci se nebudou vyvíjet natolik špatně, jak si mnozí myslí. Evropskou unii v její současné podobně si nepřeje většina Italů, Nizozemců ani Francouzů a posilují extremistické strany,“ říká v rozhovoru francouzský politolog Arnaud Dubien.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bankrotáři si hrají na vládce světa...

Za posledních necelých 8 let americký státní dluh téměř zdvojnásobil. Ve vztahu k národní ekonomice, podle hodnocení MFF, představuje státní dluh USA 107,5% HDP. EU má průměr zadlužení 90%. Bundesbaka z druhé příčky spolehlivosti sletěla v hodnocení do čtvrté desítky. ECB uvažuje o "eurodluhopisech". Jen šílenec by kupoval tak předražený papír . A hrajeme si na morální etalon hodný následování celým okolním světem, který má zadlužení 12%, růst HDP nad pěti procenty vždy nejméně..... připomíná to opilce v hospodě, který říká, že kdyby chtěl, tak okamžitě může přestat chlastat....a stejně důvěryhodné EU a USA jsou .... smutný to pohled na to, co zbylo z nádherné myšlenky o spojené Evropě a prosperujícím světě plném spokojených lidí . Ani za odplivnutí to nestojí !

0/0
8.11.2016 19:01

P. Mach

Re: Bankrotáři si hrají na vládce světa...

Tak, tak mrázku, rusácký trpaslík, který už několikrát zbankrotoval (a teď k tomu taky směřuje) si opět hraje na velkého pána.

0/0
8.11.2016 21:43