Diskuse k článku

EU neodpovídá očekávání Evropanů. Potřebuje reformu

Evropa nemá vůli stát se velmocí, říká v rozhovoru europoslanec Pavel Svoboda, lídr KDU-ČSL ve volbách do Evropského parlamentu. Musí se vypořádat s výzvami, na něž členské státy nestačí, a EU nemá dostatečné pravomoci. Situace se prý mění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ODS, STAN, TOP 09

ODS, STAN, TOP 09 - kamaradi, kvůli kterým jste nevolitelní

0/0
21.4.2019 2:20

Květnové volby do europarlamentu mnohé naznačí

Dlouhou dobu většinu tam měla levice s liberály a zelenými, kteří prosazovali multikulturní vizi, včetně nedávného otevření vrat pro migranty. Levice i liberálové už populární v západní části EU nejsou, více prostoru získalo konzervativní řešení problémů. A to může prospět pro potřebnou reformu.

0/0
20.4.2019 18:48

J. Nový

Tak to mně stačí

"ak si prohlédněte Bavorsko. To je země, kde sedmdesát let k moci nepřišla ani levice, ani populisté.

.

Ani levice ani populisté? proboha co to má znamenat? Ona existuje nějaká Populistická strana? Ne, že bych znal detailně německou politivkou scénu, ale o takové straně jsem ještě neslyšel. Nebo se z toho má vydedukovat, že se všechny strany dělí na levicové a populistické? Kdomě nich zbývá co? Střed?

0/0
20.4.2019 18:40

Volby se blíží, tak i Svoboda se snaží předstírat aktivitu

Pár let o Svobodovi nebylo slyšet a najednou před volbami se zase objeví. Pro zemi velmi (ne)užitečný člověk, stačí se podívat na jeho předchozí aktivity. Smutné, že KDU nasadilo na čelo EU kandidátky takové "kádry" jako je Svoboda a sirotčí naháněčka Šojdrová. Kvůli nim se tam dost možná nedostane ani jinak pracovitý a schopný Zdechovský:-(

0/0
20.4.2019 14:42