Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 15.12. 2017 14:50
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
a kdo bude žalovat

...EU, Evropskou komisi a její představitele, kdo bude žalovat politiky Německa, Itálie a Řecka za fatální ohrožení bezpečnosti Evropy(včetně provedených i nedokonaných teroristických útoků), za flagrantní neschopnost chránit a bránit hranice Schengenského prostoru, kdo bude žalovat Itálii a Řecko za roky neprosté nečinnosti při (ne)budovaní ochrany jižní hranice EU, kdo se bude ptát na to, kde skončili peníze Evropanů, které byly dlouhé roky poskytovány právě k tomuto účelu. Kdy budou pochytání a potrestání (včetně zabavení veškerého majetku) Ti, kteří se tím či oním způsobem podíleli a doposud podílejí na obchodu s lidmi, kdo bude vyšetřován v souvislosti se skutečností, že EU například vůbec netuší, neví, kde je cca 15 tisíc dětí, které překročili v mase migrantů Evropskou hranici (?! lidské konzervy jako dárci orgánů, nebo jsou zneužívány jako objekty sexuálních deviantů ?!) ????????

Kdo se zaslouží o skutečnou reformu EU, kdo v EU, EP, EK atd. atd. se konečně začne řídit heslem, že

Pokud

Pokud se bude Evropaská komise soudit u Evropského soudu s nějakou členskou zemí, jaká je asi pravděpodobnost, že prohraje?

Pokud se bude nějaká členská země soudit u Evropského soudu s Evropskou komisí, jaká je asi pravděpodobnost, že vyhraje?