Diskuse k článku

Energetika stojí na rozcestí. A všechny cesty vedou do pekel

Zdá se, že bitvy o zdroje fosilních paliv a uranové rudy utichnou, a začnou boje o vodní zdroje. Evropskou spotřebu energií ovlivňuje demografie a technologický pokrok. Prezident USA Donald Trump se odmítnutím amerického podpisu pod pařížskou klimatickou dohodou ukázal jako politik plnící sliby svým voličům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Kecy, kecy

Deprimující na těchto rádoby odborných rozborech je skutečnost, že naprosto pomíjejí možnost změny populační křivky změnou daňové politiky vůči mladým rodinám, které poslední vlády okrádáním pracujicích formou neustálého zvyšování daní dostaly mladé rodiny do situace, kdy na bydlení a děti prostě nemají. Nehorázné je také popírání jediného bezpečného a levného zdroje energie - jádra. Chápu, ono by vyřešilo i naši závislost na ropě a to si prostě vlivní u nás ani ve světě nepřejí. A pak je to strach ze zelených fanatiků v Německu, Rakousku a u nás. Jo, když jsou politici bezzásadoví podela.ci, stojí to za prd. Ale co jsme si zvolili, máme.

0/0
2.7.2017 20:54

J. Křivan

Re: Kecy, kecy

Pane Kouřile, ač jsem s panem Lewe skoro vždycky v rozporu, tak si také ale myslím, že společnost, které je natolik chudá, že se nezmůže ani na holou reprodukci je odsouzena k zániku. To je v dlouhodobě nastavovaném systému hodnot a žádná daňová ani jiná kouzla s tím nic nenadělají. Prostě přírodní zákony platí i pro člověk, který si myslí, že je přečůral.

0/0
3.7.2017 11:07