Diskuse k článku

Dvakrát musel opustit zemi. Nakonec vzkřísil slavnou značku

Devadesátiletý Čechoameričan Paul Rausnitz v květnu obdržel Cenu Arnošta Lustiga za odvahu, statečnost, lidskost a spravedlnost – dvakrát opouštěl tuto zemi a v 90. letech postavil na nohy přerovskou Meoptu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Tínek 3.6.2018 14:16

Opravdový člověk...

Děkuji osudu za takové lidi, jako je pan Rausnitz ....

P. Flener 2.6.2018 12:30

Opravdové osobnosti

Z článku je vidět, že i náš národ měl opravdové osobnosti, jen škoda, že jich pár nepřišlo do politiky po převratu r. 89.

Zájmem takových lidí by určitě nebylo nakrást si a klást na první místo jen vlastní ego a kariéru. Proto se do politiky u nás dostali charakterově a geneticky degenerovaní podlidé jako lidský šmejd Klaus, lidský šmejd Zeman a další. Pokud je Zeman na vrcholu blaha, když se může někomu osobně pomstít nebo na něj udělat vítězně dlouhý nos, je to degenerovaný ubožák. Nejde mu o naší zemi, o stát, ale o sladkou pomstu někomu, kdo s ním nesouhlasí a má jiný názor.

Y. Volny 3.6.2018 10:42

Re: Opravdové osobnosti

Větší pohromou byli lidé volající po více takových Kožených,dále-naivních důvěřivců co říkali "budou vás strašit nezaměstnaností,nevěřte tomu" ,též spousta hurá ekonomů potápějící např.Libertu,Transportu,ČKD,ale ti,kdo potopili nejednu banku.Od Bohemia přes Agro,Moravia po kampeličky na snad IPB? Myslím že Zemana sem zatahuješ dost zbytečně.A třeba ukázat ne šmejda který stát obral a nebyl potrestán,to není na vrchol blaha,to je ukázání na dávného šmejda.

J. Tínek 3.6.2018 14:18

Re: Opravdové osobnosti

Poldi Kladno,VTŽ Chomutov,atd .... Tohle byla obrovská ztráta také....

J. Tínek 3.6.2018 14:20

Re: Opravdové osobnosti

Pane Flenere,smyslem života šmejdů je obírat ty druhé, a hrabat pod sebe. A u Zemana nemám žádný poznatek, že by měl nahrabáno milióny.......Kdyby tomu tak bylo, už by to novináři na něj vyštrachali..