Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kuneš 16.3.2021 8:03

Pozemní přístup k Azovskému moři? Nemyslel jste Kaspické?

J. Václavík 13.3.2021 20:07

Autore, mohl jste napsat, že hlavní příčinou války byla hloupost Pašinjana, který vedl protiruskou politiku a spoléhal na pomoc SSA, která však nepřišla. Proto to také vypadá, že Arménie prohrála. Ale ono to je stejně jinak: obě země se staly součástí ruského miru a tím pádem skutečně válka skončila, i když SSA se snaží tam ten ohníček znovu rozfoukat...

J. Vávra 15.3.2021 9:58

USA se nemusi vubec snazit. Azeri a Armenove se k smrti nenavidi. Je to ten druh nenavisti hnany generacemi krvaveho konfliktu kvuli vire a jazyku, ktera jen tak nezastavite. Staci aby dorostla nova generace a pusti se do sebe zas. Nam everopanum je tohle uz cizi a proto tezko pochopitelna situace. Ano Rusove v tom Armeny nechali vykoupat s tim ze pak seberou co zbyde, ale to ze Azerbajdzan zbroji a pripravuje se na utok muselo byt jasne hodne lidem (uz jen to jak ostosest nakupvali provozy na vyrobu strelneho prachu, za coz je ted u soudu par lidi z byvaleho Hermexu). Pro USA je mnohem zajimavejsi Azerbajdzan, a to z duvodu nerostneho bohatstvi.

J. Václavík 16.3.2021 7:04

Tu nenávist tam rozfoukávají právě ti, kteří si říkají "Evropané". A samozřejmě SSA. To je skutečně cizím lidem - ale jen tradiční společnosti, liberálové toto rádi využívají pro posilování sfér vlivu. Ale ta nenávist mezi Armény a Azery je jen dočasná - tu liberálové vytočili v rámci rozkladu SSSR a dnes již v ruském miru zaniká (spousty lidí se již vrátili domů). Ruský mir- to je slovanská občina - tedy i naše Tradice.

J. Vávra 15.3.2021 9:58

USA se nemusi vubec snazit. Azeri a Armenove se k smrti nenavidi. Je to ten druh nenavisti hnany generacemi krvaveho konfliktu kvuli vire a jazyku, kterou jen tak nezastavite. Staci aby dorostla nova generace a pusti se do sebe zas. Nam everopanum je tohle uz cizi a proto tezko pochopitelna situace. Ano Rusove v tom Armeny nechali vykoupat s tim ze pak seberou co zbyde, ale to ze Azerbajdzan zbroji a pripravuje se na utok muselo byt jasne hodne lidem (uz jen to jak ostosest nakupvali provozy na vyrobu strelneho prachu, za coz je ted u soudu par lidi z byvaleho Hermexu). Pro USA je mnohem zajimavejsi Azerbajdzan, a to z duvodu nerostneho bohatstvi.