Diskuse k článku

Důsledek šestidenní války před 50 lety: Odpovědnost Židů za Araby

Události 5. až 10. června 1967 byly dlouho posuzovány zejména ve vojenských a mezinárodně-politických souvislostech. Ani v Izraeli totiž nikdo nečekal, že i po půl století bude stát označovaný za jedinou demokracii na Blízkém východě vystupovat v roli okupační mocnosti. Platí za to celá izraelská společnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

M. Konečný

Teorie vs. realita

Dlouhý filosofický rozbor, ale v praxi byly jen dvě možnosti. Izrael se bude bránit a chcete-li okupovat strategické území nebo nebude. Stejným neštěstím je Krym. Škoda, kdyby neexistovaly snahy zničit Izrael a oslabit Rusko, byl by klid.

0/0
18.6.2017 16:50

P. Mach

Re: Teorie vs. realita

Rusko se oslabuje samo. Naopak, kdyby si rusko (tedy psychopat puťka a jeho poskoci) nehráli na vojáčky a nesnažili se ze sousedních států udělat své loutky, tak by byl klid.

0/0
18.6.2017 20:57

Re: Teorie vs. realita

No Ukrajina a Gruzie napadli Rusko, a tak přišli o část území, že ano ?

0/0
18.6.2017 22:44

No, to Vám muselo dát práci...

...vymyslet takovou pííííííííííííííííííííííííííí. Rusko má území a suroviny, má toho tolik, že to nestačí obhospodařovat. Navíc mu klesá počet obyvatel, má 6 % rozpočet na zbrojení jako "vzor míru" USA, nemá 1,5 milionů jako USA vojáků po celém světe, určitě nemá ani setinu základen, co mají USA po světě a rozhodně kromě pěti let své existence nevede trvale někde války, jako USA.. Takže se nad svou duševní nedostatečností račte zamyslet, soudruhu !

0/0
19.6.2017 7:54