Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 14.10.2014 6:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
NACHÁZÍ SE CGSE V HONG KONGU NEBO NE?

CO JE NA TOM PRAVDY,ŽE SE V HONGKONGU NACHÁZÍ ČINSKÁ STŘÍBRNÁ A ZLATÁ SPOLEČNOST                             

Zahájení projektu je 13.řijna t.r.Že by to vyjasnovalo proč zase chystá NWO další MEJDAN tentokrát v ČINĚ?Tam to tak nepöjde hladce jako před nosem našeho největšiho kapitalisty a Imperátora cara PUTINA,kterému se povedl husarský kousek,kdy zdemoloval rozhodnutí ÚV KSSS Sovětského svazu a přifařil KRYM zpatky pod RUSKO kam patří.Prý bude za to,že beze ztráty jediného vojáka to dokázal navržen na Nobelovu cenu míru.

Re: Já už dnes nevěřím nikomu,

resp. jsem ochoten uvěřit téměř všemu.Z lidí spadla obava z války,ba co víc,stále více sílí skupina válečných štváčů.Nevím,kde berou tu jistotu,že proti sobě lidstvo nepoužije to nejničivější ze svých arzenálů.Dočetl jsem se,že Čína,jen tak mezi řečí naznačila,že by po USA mohla chtít proplatit část amerických dluhopisů ve zlatě.Tím by americký finanční systém,založený na dotisku bankovek šel ke dnu.Spolu s ním by se odporoučel i dolar a všechny měny na něj navázané,Včetně Eura.Tak že určitou logiku,pokud je na výše zmíněné události něco pravdy,by založení nové "demokratické" revoluce v Číně,mělo.