Diskuse k článku

Další figura v případu Oleo Chemical: Radovan Krejčíř

V miliardové kauze petrochemické firmy Oleo Chemical se to hemží známými společnostmi a jmény – namátkou kontroverzní podnikatel Petr Sisák, firma Key Investments, politický podnikatel Ivo Rittig, koupelnářská společnost Ravak či protikorupční filantrop Karel Janeček. Nyní ČESKÁ POZICE narazila na další povědomé jméno, v podsvětí možná vůbec „nejslavnější“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Holcman 14.9.2014 20:32

Vyborny material

O propojeni hazardu Krijcos a vazby na gangstera Krejcire je pro me novinka. Dik za informace.

J. Václav 13.9.2014 8:48

Tomského mám rád,

čiší z něj rozum a inteligence. Hezky se to čte.

S. Cerman 13.9.2014 7:05

I v Čechách se najdou lidé

kteří nemají ideologickou sr ačku místo mozku

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pravicovy-myslitel-Putinovi-pujde-o-zivot-Ani-ruska-tradice-nesnese-neschopneho-diktatora-Skoda-ze-Rusko-nemohlo-dostat-Donecko-a-Krym-mirumilovne-334653

J. Václav 12.9.2014 18:09

Stanislave souhlasím s tebou,

že všechny nevyjasněné, nebo na půl vyřešené případy, v podstatě kriminální povahy rozhodně nenahrávají voliče Babišovi, to jsou jen takové hrátky, jak Babiše z pohledu voličů oslabit, ale opravdu nahrávají hlavně kounistům, protože oni, jako trvalá opozice jsou dnes jediní čistí, protože nemají v ničem prsty. Co dělají doopravdy, jaké jsou jejich obchodní a politické aktivity nikdo neví, protože nikomu nevadí a media nezajímají. Také nevím, a z nechutí sleduji stálé popisování starých případů jako Oleo Chemical, co tím sleduje pan Koutník. Občany to skutečně jen dráždí a odvrací jejich pozornost od pravých problémů. Utvrzuje mě to jen v tom, že naše nedokončená sametovka by zasloužila ne dokončení, ale vymazání z dějin naší demokracie, jen nevím kdo začne revoluci novou, když nejsou lidi , kteří by po ní toužili. Asi nejblíže jsme opravdu k revokaci komunizmu a Putin nám nabízí pomocnou ruku. Ti kremlboti a rusofilové na těchto stránkách mně v tom jen utvrzují.

S. Cerman 12.9.2014 15:40

Vážení diskutéři, co si myslíte o serii

článků pana Koutníka o Oleo Chemical a Key Investments. Nevím jak na Vás ale na mě to působí že pan Koutník chce naštvat co největší počet lidí aby potom volili Babiše. Případy těchto firem míří do nejvyšších pater politiky a OČTŘ za současného politického stavu státu se nemohou ani pokusit je řešit. Podívejte se jak jde do ztracena Rath, Nagyová Vojenské zpravodajství atd. Vždyť je to výsměch normálním lidem. Dnes tyto případy nenahánějí voliče Babišovi ale komunistům. Roli ministrině Válkové z pozice Babiše vůbec nechápu? Léko si hraje na havlistu, nechápu. Tuhle jsem v nějakém komentáři zaznamenal myšlenku: "Tento stát je v "háji" protože nemá žádnou koncepci, žádnou ideu, nic co by ho tmelilo." Nemít cíl je hrozné jak v životě člověka tak v životě státu. A tak pomalu ale jistě marníme životy nás , našich dětí i vnoučat. Nakonec až nás ten Putin opět spolkne bude to pro nás vysvobození, protože opět budeme mít proti čemu bojovat. V současné době jsme smečka vlků, kde všichni ček

S. Cerman 12.9.2014 15:48

Re: Vážení diskutéři, co si pokračování

V současné době jsme smečka vlků, kde všichni čekají, kdo upadne, aby ho ostatní rozsápali. Neradostná situace. Viz hašek si pořídil auto s modrým majákem a už po něm všichni jedou. Na druhou stranu nechápu myšlenkové pochody pana Haška jak modrý majáček může ukojit jeho ego? To mě fakt nebere ? Asi je také sociopat?

V.Hricák 12.9.2014 20:39

Re: To jsou asi všichni politici

Už máte vykrmené husy?Já jsem dokrmil včely,ještě je přeléčím,slepicím dokoupím pšenici a zima může začít.

S. Cerman 12.9.2014 21:04

Husy budou na Martina, každé vnouče dostane

jednu. Teď si pochutnáváme na kačerech s červeným zelíčkem, pšenici jsem dnes přivezl, zima ať radši počká!

J. Václav 12.9.2014 23:03

Včera jsme měli pečené bedly,

na sádle a na kmíně, to je žrádlo, kam se hrabe kačer, leda tak pižmovky, ty nemají tolik sádla. Chlapi mám na něco chuť, asi si dám Limburger a na to pívo.

J. Václav 12.9.2014 22:58

No ty včely chudinky,

v září je dokrmovat, kdyby mohli tak ti nakopou.

V.Hricák 13.9.2014 7:36

Re: No ty včely chudinky,

Co se ti nezdá?Krmit začínám v polovině srpna.Dávám jim dávky po třech kilech a po každé dávce musíš 1-2 dny počkat.A než se dostaneš na 15 kilo,tak to chvíli trvá.Před krmením jsem je přeléčil formidolem.Teď čekám na trochu lepší počasí,sundám krmítka a dám jim ho ještě jednou a v říjnu nasadím varidol.Všechno vypočítané,jenom zima nesmí přijít moc brzo.Taky včelaříš?

J. Václav 13.9.2014 8:19

Re: No ty včely chudinky,

Tak nazdar včelaři ! Už nevčelařím, bránil jsem se léta varoáze až mě dostala, tak jsem z toho byl otráven, že jsem toho nechal. Docela mě to mrzí, ale mám zase víc času. S tím krmením máš pravdu, jen jsem se vždy snažil nakrmit rychle, ale max. tak 12 kg a dokud bylo ještě dobré počasí. V tom září je to moc podněcuje, matka stále klade a mojí zásadou bylo mít na zimu co nejmenší plodiště. Je tu poměrně chladno a lépe to zahřejí. Na jaře pak co nejdříve mezistěny a matka klade rovnou do nového díla, mnohdy ještě nedostavěného, to bys viděl ten fofr., a jsou pak brzo v síle. Nic ti nevyčítám, to byla jen taková poznámka. Včelařil jsem 30 let ale v malém, max. 10 včelstev. Tak ať se ti daří.

V.Hricák 13.9.2014 12:53

Re: S varoou nemáme až tak velké problémy

ale mor začal bouchat kolem nás.Zatím se dostal nejblíž cca 20km.Já včelařím v nástavkových úlech a zimuji ve dvou nástavcích.Na zimu jim ubírám jeden rámek.Na jaře prohlédnu,doplním mezistěny a po rozkvětu javorů nasazuji medníky.Nevčelařím tak dlouho,ale docela mne to chytlo.

J. Václav 13.9.2014 14:24

Re: S varoou nemáme až tak velké problémy

Nástavky jsem nikdy neměl, je to praktičtější, ale dva medníky jsem už dával, jedny mi tenkrát dali 48 kg. Jinak je to prima koníček, ale časově náročný, práce mi to nedovolovala.

O. Prochazka 16.9.2014 8:06

Re: Vážení diskutéři, co si myslíte o serii

O čem můžou pitomí novináři sát než o "propojení" byznysu do "nejvyšších" pater politiky. Vaří z vody. Korupce je populární téma již z dob nacistických volebních kampaní a Babišoviny se v tom neliší. Vždy vytahují dokola pár kauz, zatímco opravdové kauzy, přebírání moci Babišovými náckobolševiky je nezajímá.

(Píše se Ministryně!)