Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 18.9.2018 18:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ani se nedivím

Je to tak, bohužel. Slevy jsou pro lidi jak červenej hadr pro býky - jdou za nimi bezhlavě, bez rozmyslu. Stačí se podívat na návštěvnost slevových portálů, třeba https://skrz.cz/ nebo https://www.slewik.com/cs/ . Lidi tam kupují vše, stačí, že to je oštítkované jako "SE SLEVOU". A druhá věc - slevy, s nimiž přichází ČSSD (a nejen oni, jsou to i další strany, které budou v tomto smyslu vést kampaň), zaplatí všichni. Takže i ti, kteří slevu obdrží. Je to vlastně taková hra s nulovým součtem. Jak geniální. Bohužel ...

Jak to vidím já.

V ČSSD " vsadili na to, že všem nadělí". Trapné! Oni nám už všem , ruku v ruce s TOP 09, ODS, KDUČSL, KSČM,SZ a VV nadělili dost. Téměř dvoubilionový státní dluh To se to rozdává. Z cizího. Zde ze státního dluhu. Že se ti novinářští "odborníci" nestydí!