Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 2.12.2014 8:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Sobotka

Pan Sobotka, spolu se svými bratry ve vedení soc. dem. vede tuto stranu do nevolitelnosti. Ústupky, mlžení, obezličkování, podlézání. To je postup vedení téhle partaje. Nedokáže skoro nic prosadit a navrhnout bez toho, aby mu to někdo posvětil( Babiš, USA, EU). Lidé typu Sobotky, Zaorálka a jiných podobných nemají, a ani nechtějí, mít samostatnou odpovědnost, vlastní názory ČSSD není levicovou stranou a může dopadnout podobně jako ODS, pokud nezmění vedení a směřování těchto osob

Sobotka

Čím to je, že se ten Sobotka tak úspěšně drží v nejvyšší politice? Příjde mi nemastný, neslaný, že by to bylo právě tím? Tajně jsem doufal, že projdou krizí jako ODS a trošku se to ve straně přeuspořádá. Aź na lánský pokus zatím nic. Ani prezident nejeví známky pomsty za někdejší velezradu.

Re: Sobotka

Mne nepripadá len Sobotka nemastný-neslaný, ale aj zvyšok vedenia. Neviem čím to je, že strana s tak veľkou členskou základňou nevie generovať osobnosti.