Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 3.11.2015 13:16
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
opět perla

přehled hlásí jeden příspěvek a ejhle kde nic tu nic.

Re: opět perla

Aha příspěvek letěl přes Atlantik, proto to zpoždění

Gratulujem

My Slováci môžme len závidieť, ale rozhodnutie Číňanov je pochopiteľné, Praha je o dosť krajšia od Bratislavy, je väčšia a vo svete známejšia, takže ako centrála pre strednú Európu je to dobrá voľba. Myslím, že vám pomohlo aj to, že už nemáte vo vláde fanatikov, ktorí neustále upozorňovali na porušovanie ľudských práv v Číne a volali za oslobodenie Tibetu.

Re: Gratulujem

o to "fanaticích upozorňujících neustále a porušovanie ludských práv Tibetu" je pozoruhodné od človeka z Hornej zeme, národa který zažil málem úspěšnou maďarizaci (mimochodem, od národa kulturně vyspělejšího než bačové v krbcích), před válkou řvali "češi pešo do Prahy", po válce z Prešpurku vyštvali neslovenský střední stav, před 1/4 stoletím se s Markušem, Čarnogurským a KGBákem Mečiarem v čele osamostatňovali od "nadvlády" Prahy která rodoľubům nedávala dosti politické volnosti.

Nicméně není třeba Praze závidět podmínky jež dává cizincům. Ústřední čistička vody kousek pod tím diplomatickým okrskem zahustí občas vzduch tak že se dá krájet.

Re: Gratulujem

Z Bratislavy do Prahy je to jen kousek... a vstup těchto čínských investorů nebude mít v počátcích (skoro) žádný vliv na zlepšení životních podmínek národa. Tady si polepší jen vybraná elita národa...