Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 24.2. 2019 18:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Maďarsku a Polsku fandím.

Protože demokracie je ohrožena opačně, než nám lžou neoliberálové. Je smrtelně ohrožena fundamentalistickým přístupem k demokracii, svobodě a lidským právům. Také mediální manipulací, jíž voliči dosud neumějí odolávat, protože ji neumějí rozpoznat a neučí se tomu. Také tím, že politici neplní co slíbili a naopak dělají to, co v programu neměli a co občané nechtějí. Např. současnou podobu exekucí. Nebo renegáti - zrádci národa mezi našimi politiky v EU. Zdevastování naší produktivní sféry v režii ODS. Převod pitné vody do cizích rukou. Gigantická systémová, z nejvyšších míst organizovaná korupce. Odírání občanů nízkými příjmy a důchody. Za 30 let nevybudovali prakticky nic a zničili všechno, udělali z nás kolonii, většinou právě v režii ODS. Odkud se ovšem korupce přelila i do ČSSD a ostatních partají. Občané mají jasno - ODS již nikdy, ani s Fialou a jeho příklonem k revanšistům a mazáním medu kolem huby.

ODS stoupají preference

ovšem v přímé úměře, s jakou klesají preference TOP09, Svobodných a dalších neperspektivních stran původně pravicových. A se šestnácti procenty, což je současné maximum, kterého může ODS dosáhnout, nelze předpokládat, že bude Fiala někdy premiérem. Fiala byl architektem proměny ODS z ryze pravicové strany na stranu středovou s "evropským" neoliberálním konceptem hybridní politiky, která ovšem ztrácí na popularitě napříč Evropou a u nás nebude mít nikdy většinovou podporu.

Strana, která je schopna dát na kandidátku do EU parlamentu na unijní prostředí tak názorově odlišné osobnosti jako je Zahradil a Decroix nebo udržuje v aktivní politice u veřejnosti zcela "propálené" zombie české politiky jako je Němcová, či Benda a má za předsedu liberálního intelektuála bez charismatu, nemůže být stranou, která by dostala ve volbách 30%, jako tomu bylo za Kaluse, aby mohla sestavovat vládu.

Re: ODS stoupají preference

V textu mi vypadlo slovo: Věta měla znít takto: Fiala je architektem dokončení(!) změny ODS z ryze pravicové strany,na stranu středovou .....atd.

Architekt může i ničit.

Chtít můžete, pane Fialo, je to vaše občanské právo. Naštěstí situace vypadá tak, že Vaše "tměny" nehrozí. Mnohem raději bych se dožil změn z dílen ANO 2011 či SPD. Politické strany bez výjimky totiž smysluplných změn nejsou schopny což prokázaly jednoznačně během posledních 26 let a prokazují to i dnes. Právě a jen proto dosáhly v posledních volbách ostudných výsledků. Prostě a jednoduše odcházejí z politické scény včetně Vás. A to je dobře.

Pan profesor Uspavač

si vážně myslí, že ODS je pravice? Pro mne, jako jejího dlouholetého voliče je současná ODS užvaněná, neschopná, je odkladištěm topky, nemá vizi, nemá lidi, je neprůbojná, nesympatická, zbytečná. Čest výjimkám - Kuberovi a Juniorovi.

Re: Pan profesor Uspavač

Naprosto s Vámi souhlasím, pouze bych přidal ještě jedno jméno. Evžen Tošenovský.

Architekem snad ano, uskutečnitelem určitě ne

tím může být jen syn otce zakladatele kLaus Jr...............

ty woe tak to je dusevni gigant

neco jako Jez nebo Tondach na diskusich

Jako obvykle

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají a dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.