Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 27.11.2015 19:34
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
ČEZ .......

Odrazem všeho je cena této akcie ! V dubnu 660 KČ o půl roku později 470 KČ ! ČEZ byl ale hlavně poškozen neslavnými investicemi v " BALKÁNSKÝCH CIGÁNISTÁNECH " !

jakými nesmysly nás to krmíte ?

1) Vrácení daně ČEZu jde ze státního. Možná to ČEZáčtí topmanažeři nějak papírově ošetří, aby si mohli vyplatit  prémie , stát - tedy my, daňoví poplatníci - přijdem o příjem ze svého majetku protože Dukovany prostě nevyrábí.

2) Ohledně neustálého mlžení , že jde o selhání lidského faktoru (rozuměj - někde dole nějakej šmudla nedělal co měl): pokud si manažer myslí, že opakované (desítky případů) a dlouhodobé a vědomé porušování zákona a předpisů v jaderné elektrárně není systémový problém, pak buď lže, nebo je nekompetentní. Pan Beneš je ale určitě kompetentní takže je to lež.

3)ad ...Státní

úřad nyní nezpochybňuje

prodloužení povolení k provozu pro první dukovanský blok......  Protože má SUJB také hodně másla na hlavě s problémem svarů na Dukovanech, potřebuje asi paní Drábová podporu na správných místech aby si udržela svůj post. A ČEZ se umí přimluvit a zatlačit. Nějaká carevna se vždycky najde.