Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 1.6. 2019 18:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Naše skutečné národní zájmy?

Národním zájmem vlády premiéra Babiše, v rozporu s jeho prohlášením není, cituji: "Aby mladé rodiny neměly obavy mít děti, abychom jim dali perspektivu, zázemí.“ Ministryně A. Schillerová má státní rozpočet České republiky postaven na vysávání peněz z našich rodin (nadměrné zdanění mezd rodičů 43 miliard 885 milionů korun v roce 2018). Více na adrese: https://www.slideserve.com/ivopatta/soci-ln-ekonomick-audit-st-tn-ho-rozpo-tu-2018-powerpoint-ppt-presentation

Můj národní zájem

Můj národní zájem je, abych byl rovnocenným občanem EU, aby obyvatelé ČR byli hrdí na příslušnost k EU, aby tak jako v USA na každé státní budově, na každé stanici a křižovatce vlála vlajka EU jako nejmocnějšího státu na světě..

Podle mne je to jinak.

Babiš :

"A zdůraznil, že jsme součástí Bruselu, ale neztrácíme národní suverenitu a naše členství v EU je pozitivní."Národní a státní suverenitu jsme ztratili schválením Lisabonské smlouvy. Jestli toto Babiš nevidí, tak je slepý. Naše členství v EU se tak stalo negativním.