Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Beránek 23.9.2020 10:47

Provětrat hlavy by potřebovali především někteří členové Rady. Nevidím důvod proč šťouchat do ČT, která je dnes na špičkové úrovni. A to pamatuji hodně. A připomínky k ČT od anonymů se eliminují zcela správně. Anonymové jsou zpravidla nekritičtí hulváti, kteří jen ukájí své ego. A nestrannost ČT musí mít své meze. Nelze být nestranný k událostem a lidem, kteří se vymykají poctivé morálce.

F. Kusák 25.9.2020 11:42

Je mně vás líto, považujete-li ČT za špičkovou úroveň. Musíte se občas seznámit s nějakými televizemi v zahraničí, abyste měl schopnost srovnávat. Já, kromě zmíněné BBC aj. sleduji třeba velmi rád Al Jazeeru, abych také věděl, že neexistuje jen EU, Rusko a USA, viděno CNN.

J. Beránek 25.9.2020 14:09

Nenapsal jsem, že ČT má špičkovou světovou úroveň. Z textu jasně vyplynulo, že míním úroveň samotné ČT po dobu její existence. A na ČT poslouchám jen fakta a ještě si vybírám zdroje. Velice rád se dívám na pořady BBC uváděné v ČT. Al Jazeeru, která je pověstná kontakty na teroristy, nemusím. A abych sledoval televize po celém světě, na to nemám čas. Jde mi především o to, aby z ČT někdo neudělal pohůnka politiků, jako je tomu v Maďarsku a Polsku.

Z. Zavadil 30.9.2020 8:44

J. Beránek - poctivý Pragovák, či Čékáďák, který vyzývá k veřejnému pranýřování všech, kterým se naše socialisticko-dvořákovská TV nelíbí !!!

;-D;-D;-D