J. Beránek 23.9.2020 10:47

Provětrat hlavy by potřebovali především někteří členové Rady. Nevidím důvod proč šťouchat do ČT, která je dnes na špičkové úrovni. A to pamatuji hodně. A připomínky k ČT od anonymů se eliminují zcela správně. Anonymové jsou zpravidla nekritičtí hulváti, kteří jen ukájí své ego. A nestrannost ČT musí mít své meze. Nelze být nestranný k událostem a lidem, kteří se vymykají poctivé morálce.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Zavadil 30.9.2020 8:40

O tom se mluví už několik let a nakonec Dvořák vždy dostane navíc ke svému platu i tučnou odměnu.

O cinknutém zpravodajství raději nebudu ani mluvit. Co mne ale velmi irituje je celý dětský program.

Vypadá to, jako by dramaturgové a režiséři dělali z dětí záměrně tupé nemyslící konzumenty, kteří mají pozřít bez reptání kdejaký odpad.

Tam je třeba nový svěží vítr stejně jako ve zpravodajství.

:-/:-/:-/

M. Pantlíková 27.9.2020 16:33

Uvidíme, co svedete., pane Matocho. Publicistika je na ČT1 otřesně "neveřejnopráví." A nestrannost? Rv. To ostatní ještě ujde. (Tedy hlavně dokumentaristika a cizí, dovážené filmy a programy). A její vlastní tvorba? Tu ať si každý vyhodnotí sám. Já ji dávám známku jako ve škole - 3-4.. Rv

D. Šumová 27.9.2020 7:38

Česká televize potřebuje jako prase drbání zrušit koncesionářské poplatky placené povinně a zavést normální systém, podle jakého žijí soukromé televize. Tedy, když se kdokoliv chce dívat na její kanály, tak ať si každý zaplatí. A žádné dotace od státu. Pokud by ji stát zaúkoloval nějakou akcí, může ji nasmlouvat a zaplatit separátně - tak aby bylo transparentně vidět - co a za kolik. Neměly by zde platit bláboly o utajení informací. Je to totiž z našich daní placené. A celá debata o kvalitách kanálů ČT by se vyřešila, protože nesmysly by nikdo nefinancoval. Ani zlaté padáky ředitele a celého vedení. Aspoň ne tak křičící do nebe. A za co!!!

R. Doubravský 23.9.2020 17:32

Nestranný by měl být i člen Rady ČT, což babišovec Matocha zcela jistě není. Takže by měl držet ústa a nepsat kraviny.

J. Schneider 24.9.2020 13:55

Členové Rady ČT jsou nominováni stranami, takže jste zcela mimo realitu! Vám by se asi líbilo, kdyby radní měli zákaz informovat veřejnost - to ale svědčí o vašem zásadním nepochopení funkce Rady ČT! Kdybyste se začetl do toho, co nazýváte !kraviny", zjistil byste, že jejich autorem jste pouze a jenom vy, protože - jak Matocha cituje - "Paragraf 4 uvádí, že Radou ČT se uplatňuje právo veřejnosti na kontrolu činnosti". Takže znovu si to přečtěte, radši dvakrát, než zase začnete vykřikovat nějaké nesmysly a někoho urážet. Všechny argumenty jsou totiž proti vám.

Z. Zavadil 30.9.2020 8:50

Radní Zdeněk Šarapatka také není nestranný a celkem razantně hájí zájmy kritiků Hradu, Vlády, ANO ........ ačkoliv jeho inteligenční a mentální úroveň jen o málo převyšuje úroveň středně retardovaného chovance psychiatrické léčebny.

;-D;-D;-D

K. Holub 23.9.2020 15:33

...současné „veřejnoprávní” zpravodajství čt09 je k nerozeznání podobné tomu předlistopadovýmu!!! ;-€;-O;-):-P

R. Doubravský 23.9.2020 17:36

Není! Chybí soudružské promluvy ředitele Zelenky a jeho náměstkyně Balašové.

R. Doubravský 23.9.2020 18:08

Připomnělo mi to marný souboj s. ředitele Zelenky s lidovou tvořivostí. V rámci ideově výchovného působení ČST uvedl pravidelný pořad s názvem "Pět u číše vína", v němž pět normalizačních exponentů vysvětlovalo národu, co si má myslet. Národ odpověděl přejmenováním pořadu na "Pět ču.áků u burčáku". Vychytralý Zelenka napříště nahradil víno džusem (aby jako nepropagoval alkohol). Národ: "Pět pi.usů u džusu". Zelenka reagoval razantněji - snížil počet diskutérů a přešel na kofolu. Národ: "Čtyři voli u kofoly". Zelenka se vzdal, pořad skončil.

Z. Zavadil 30.9.2020 8:42

;-DR^;-D

J. Beránek 23.9.2020 10:47

Provětrat hlavy by potřebovali především někteří členové Rady. Nevidím důvod proč šťouchat do ČT, která je dnes na špičkové úrovni. A to pamatuji hodně. A připomínky k ČT od anonymů se eliminují zcela správně. Anonymové jsou zpravidla nekritičtí hulváti, kteří jen ukájí své ego. A nestrannost ČT musí mít své meze. Nelze být nestranný k událostem a lidem, kteří se vymykají poctivé morálce.

F. Kusák 25.9.2020 11:42

Je mně vás líto, považujete-li ČT za špičkovou úroveň. Musíte se občas seznámit s nějakými televizemi v zahraničí, abyste měl schopnost srovnávat. Já, kromě zmíněné BBC aj. sleduji třeba velmi rád Al Jazeeru, abych také věděl, že neexistuje jen EU, Rusko a USA, viděno CNN.

J. Beránek 25.9.2020 14:09

Nenapsal jsem, že ČT má špičkovou světovou úroveň. Z textu jasně vyplynulo, že míním úroveň samotné ČT po dobu její existence. A na ČT poslouchám jen fakta a ještě si vybírám zdroje. Velice rád se dívám na pořady BBC uváděné v ČT. Al Jazeeru, která je pověstná kontakty na teroristy, nemusím. A abych sledoval televize po celém světě, na to nemám čas. Jde mi především o to, aby z ČT někdo neudělal pohůnka politiků, jako je tomu v Maďarsku a Polsku.

Z. Zavadil 30.9.2020 8:44

J. Beránek - poctivý Pragovák, či Čékáďák, který vyzývá k veřejnému pranýřování všech, kterým se naše socialisticko-dvořákovská TV nelíbí !!!

;-D;-D;-D

M. Stanzel 23.9.2020 0:42

...ach jo....koukám, že budeme muset provětrat v zimě po 20 letech spacáky......když se Bobina zakousne, tak jen tak nepustí....když jí masters vypustí..a tentokrát jí vybavili pomocnou smečkou mladých kousavých ratlíků