Diskuse k článku

Češi málo vědí o očkování proti covidu-19. Je třeba edukace

„V Česku o vakcínách dostatečně nepíšeme. V mediálním prostoru chybí diskuse o aplikovatelnosti vakcíny,“ říká v rozhovoru Pavel Iványi, ředitel Mezinárodního centra klinického výzkumu v Brně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Konečný 27.9.2020 8:08

Jedině Sputnik,ty západní sr.. . si nechte.Hlavně,že si pospíšili se schválením beztrestnosti za případné následky.

L. Kašparová 27.9.2020 14:34

Souhlas. Jenže naše současná věrchuška nám očkování ruskou vakcínou nedovolí. Prostě tu nebude k dispozici.

D. Šumová 27.9.2020 7:29

Čechy přesvědčovat o očkování i o covidu 19 není snadné, velkou část viny na tom nesou politici v kombinaci se zdravotníky. V první fázi epidemie u nás zdravotníkům věřili Češi každé slovo, disciplina byla celonárodní a obdivuhodná. Jakmile se povedlo dostat čísla na rozumnou úroveň "otrnulo" napřed odborníkům, ruku v ruce s politiky - strany probabišxantibabiš se na všem opět chtěly zviditelnit - a pokyny začaly být chaotické. Lidé budou věřit, pokud restrikce budou DOBŘE A LOGICKY ODŮVODNĚNY. Na to musí slyšet především zdravotníci - chaos u nich byl první impulz k tomu, že se začalo nevěřit. A konspirativní sklon u nás? Divíte se po 50 letech, kdy se nám lhalo úplně ve všem? A po dalších 20 letech, kdy se krade ve velkém a lže se dodnes? Lidi umí u nás číst mezi řádky jako nikde na světě. Nedivme se, že tam občas přečtou i to, co tam není. Jinak z celého odborného článku jsem se nově dozvěděla jen, že existují tři úrovně testování vakcíny a co obnášejí. To je ta chybějící vzdělanost

J. Václavík 26.9.2020 13:43

Jděte do p... s edukací a naučte se psát česky!!

S. Rádl 26.9.2020 9:57

Pokud vím, tak ve fázi III na covid většina firem které jsou nejdále rekrutovala ne stovky až tisíce, ale 30 tisíc osob. Firma Novavax plánuje 10 tisíc.

V Brně zřejmě plánují pro některou firmu provádět malou větev se stovkami pacientů.