Diskuse k článku

Čekám, až někdo přizná, že exekutoři jsou služebníci státu

„Snažím se svou funkci vykonávat jako poctivý úředník a vždy přemýšlím nad možnými důsledky pro účastníky i mě jako exekutora. Je s tím hodně práce navíc, která nepřináší zisk nebo jiný prospěch,“ říká nový prezident českých exekutorů Vladimír Plášil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Z. Meisner

čistit chlév, vše ostatní později

vážený služebníku státu

mluvíte jako kniha, slzu mačkám.

a) dokud mezi vámi budou dodnes beztrestně fungovat kreatury typu Katarína Maisnerová které si ze zákonů dělají onuce, nebude "komora" pro mnoho lidí víc, než odborová organizace Cosa Nostry

b) primárně se starejte o očištění a řádný výkon funkce této branže. Až pak na sebe nabalujte další činnosti. Pokud kalný "státně soukromý" byznis jako je exekutorství usiluje o další činnosti jež dnes zajišťuje veřejná správa, je to jen další privatizace veřejného prostoru, zmenšování právní a ekonomické jistoty občana.

zdravím.

0/0
15.6.2018 7:19

Z. Meisner

Re: čistit chlév, vše ostatní později

Ještě maličkost - zaujala mne vaše poznámka, že o majetku lze prohlásit, že jej u exekuovaného si nechala třetí osoba. Úřednici která zveřejnila, jak se na MČ P1 krade se úřad pomstil tak, že ji vystěhoval svou "privátní" exekutorkou, manželkou právníka který proti úřednici zastupoval městskou část (!), bez právního titulu (!), bez protokolu (!), včetně soudních spisů poškozené proti MČ, včetně dalších soud spisů (poškozená byla přísedící soudů s mladistvými (!) a přestože šlo "jen" exek.vystěhováním, majetek ještě během exekuce částečně rozkraden stěhováky exekutorky, částečně na rok znepřístupněn na neznámém místě v jiném městě, našel jsem jej znehodnocený (počitače vykuchané, rozbité) až s pomocí novinářů a místní policie.

Když jsem exekutorku žádal, aby mi vydala MOU (!) tiskárnu kterou jsem poškozené půjčil a na niž jsem měl doklady, byl jsem odbyt, že "jsem si měl věci lépe hlídat".

Protože takovéto úředně shledáno, že v pořádku, ptám se, zda tušíte, jak to v té vaší branži c

0/0
15.6.2018 7:43