Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 8.9.2015 17:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jen další zprostředkovatelé

Jak jsem z článku pochopil, hypsteři jsou produktem finanční krize (start 2008), která přerostla do systémové krize globální ekonomiky. Role Londýna jako finančního centra významně poklesla a dále klesá (stejně tak jako celé britské ekonomiky). A tak se přebyteční mladí, pro které není v jiných oblastech uplatnění, vrhají na digitální marketing a obchodování. Z makroekonomického hlediska ale vůbec nic nového nevytváří. Jde jenom o novou technologickou formu obchodování a marketingu. Ve výsledku to povede k dalšímu oslabování koupěschposti obyvatelstva a podvazování výkonnost ekonomiky. Krize se prohlubuje.

Re: Jen další zprostředkovatelé

Dlouhodobý technický vývoj lidstva logicky směřuje od manuální výrobní a zemědělské práce k službám.

jen další virtuální darmožrouti

http://translation.sensagent.com/darmo%C5%BErout/cs-en/

Ztraceno v překladu?

Mohla by autorka sdělit, co ti hipsteři u bílé kávy vytvářejí? Všichni vymýšlejí v kavárnách reklamy? A to pozvedne Británii hospodářsky k výšinám? Bože dobrý!