Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 15
  • Poslední: 27.5.2014 9:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Méně někdy znamená více.

Pokud by EU zůstala pouze jako určitá forma sdružení států se společnými zákony na podporu vlastního průmyslu a zemědělství,s bezcelní zónou uvnitř a naopak jednotnou celní vně unie,asi by Brusel nevyvolával tolik negativních reakcí.A určitě by se to pozitivně promítlo i na životaschopnost takového to společenství.Direktivní řízení se stále se zvyšujícími se kompetencemi Bruselu mi vadí také.I proto považuji naše členství v  EU pouze jako menší zlo,než zůstávání mimo ní.Do nějakého ideálu má ovšem EU hodně daleko.Nepřeju si žádné otřesy,tím méně válku,ale unii moc času nedávám.Vážný rozkol přijde zřejmě dřív,než dokážeme plnit kriteria pro přijetí eura.

První návrh na EU či OSN

První chtěl vybudovat EU či OSN český Jiřík z Poděbrad v 60-tých letech 15.století. To je pro upřesnění.

Až se katedrála v Praze změní v trosky....

Soužití v rámci multikulturalismu nefunguje, funguje demografie a ještě lépe funguje vyhazování sociálních dávek.

Jedna sociální pracovnice mě tvrdila, že to nestačí ani na základní živobytí. Možná někteří důchodci by rádi pobírali takové dávky a  žili beztarostně z hodiny na hodinu, z roku na rok.....

Re: Až se katedrála v Praze změní v trosky....

Tak někteří kolegové a kolegyně, především z neziskového sektoru, tomu věří.

Vidí "chudáčka", který(á) má (údajně) problém se získáním práce a lamentují nad těžkým životem na hmotné nouzi, kdy člověk v Pražských podmínkách dostane 3.410,- Kč na jídlo + má zaplacené bydlení, za běžných podmínek do limitů dle zákona o Státní sociální podpoře, tj. celkem až 11.121,- Kč (jednotlivec).

Že je 3.410,- Kč málo...? Mno, není to moc, ale co je to proti člověku, který pracuje na plný úvazek, vydělá si 8.000,- čistého a 6 dá za pronájem garsonky o 15m2 - tedy bytu tak malého, že by se mu klienti hmotné nouze opovržlivě vyhnuli?

Dle legislativy je pro jednu osobu OK až 38 m2, pro 2 osoby až 54 m2 a když to platí stát....

Tak kdo je tu chudinka? Pracující, co nemá po zaplacení bydlení téměř na jídlo, nebo profi-flákač co celý den proleží v posteli a ještě dostane kapesné 3.410,- Kč, výjimečně (neplacené alimenty) jen 2.200,- Kč..?

Vždy se proto velmi rád ptám podobně soucítících: "Jim zbyde na jídlo 3.410,- za vál

Proto je asi nutné, aby nám vládli muslimové

křesťanské cítění si asi s parazity není schopno poradit. Muslimové je podřežou, nebo ukamenují a bude vymalováno!

Re: Proto je asi nutné, aby nám vládli muslimové

Ano, to je podstata evoluce.

Mnohokrat jsem si položil otázku

proč spousta lidí z muslimských zemí utíká právě do USA, EU. Existuje spousta bohatých arabských zemí, kde peníze se téměř "povalují" přímo na ulici, jazyk je arabský, kultura muslimská, teplo, jednoduchý život....Proč neutíkají právě tam ? A proč multikulti nositelé mají tady v EU (ČR) tak silné slovo ?Kam spěje tato civilizace ? Kde bude Evropa za 50-100 let ?

Budu označen za cokoliv, od nácka po nelidu,

ale ptejme se, jajým přínosem pro Evropu jsou nevzdělaní, nezaměstnatelní a naši civilizaci odmítající imigranti ?

Pane Skřivánku úplně nesouhlasím,

mé vzdělání jsou pouze totalitní technické školy. Když jsem si přečetl článek dere se mi do hlavy otázka ? Je vývoj Evropy určován idejemi politiků, nebo chtivostí kapitálu po ziscích. Asi se zesměšním jako ubohý marxista, ale vývoj Evropy to jasně ukazuje , že ideje jsou k ničemu, když zisky klesají. Mám pocit , že by si naši lidi měli zopakovat " Freude, Freude stejně na Tě dojde, nebo že by Marxi, Marxi jak je to s tou praxí" ?

Pane Skřivánku úplně nesouhlasím,

mé vzdělání jsou pouze totalitní technické školy. Když jsem si přečetl článek dere se mi do hlavy otázka ? Je vývoj Evropy určován idejemi politiků, nebo chtivostí kapitálu po ziscích. Asi se zesměšním jako ubohý marxista, ale vývoj Evropy to jasně ukazuje , že ideje jsou k ničemu, když zisky klesají. Mám pocit , že by si naši lidi měli zopakovat " Freude, Freude stejně na Tě dojde, nebo že by Marxi, Marxi jak je to s tou praxí" ?

Abychom tak nedopadli ! ! ! ! ! !

http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/9/9312/9312948_d6941ba919f40138f9145e7c083279ae/images/Obrzkyzeska205011.jpg?ver=0

intelignetni shrnuti

historie sepsane vzdelanym clovekem - doporucuji V. Klausovi k precteni !!

výborný realistický článek

jsem zvědav, jak zareagují multikulti fanatici

Skvělý článek...

...bohužel další správný názor který zapadne bez odezvy. Všichni vědí, že bez vlastního kapitálu a vlastních podniků se žádná země nevyhrabe z podprůměrnosti, status spolehlivého odbytiště není cestou k vlastní prosperitě. A problém s imigrací... každý politik který naznačí že by se to mělo nějak řešit je ihned označen za extremistu a je "politicky vyloučen". A přitom všichni vědí že to hrozí zánikem Evropy tak jak je.

Re: Skvělý článek...

Souhlasím a gratuluji ČP za podnětný článek. Tak mám jít k volbám do EU?