Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 6.11.2016 19:45
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení

Stale doufam, ze ceska hospoda nikdy nebude vypadat jako irsky pub, a ze estebak jako aktualne nejvetsi hrozba nasi spolecnosti bude brzy eliminovan.

Čmoudi se svým

Alláhu akbar a řezáním hlav těm, kteří nežijí podle šaríji nám v tom udělají záhy jasno, je jich tu tichou cestou stále více.

Se soumrakem čmoudů velká část hospod už teď kouření ruší. Se zákazem kouření nepřijde globalizace, ale slušné chování. Zmizí povaleči, co si zapalují jednu za druhou, přijdou skuteční hosti.

"Skuteční hosti" se už nyní můžou scházet v nekuřáckých hospodách. Nikdo jim v tom nebrání. Stejně tak by oni neměli bránit těm, co by se rádi setkávali v kuřáckých hospodách.

Hostinští a majitelé nemovitossi již své hosty vyhnali sami.

Dřív se v centru Prahy hospody musely uživit z kapes domorodců, studentů a důchodců. Cenovou válkou si je sami vyhnali, zůstalo jen pár. A ty se uživí. Kdo z Čechů dnes zavítá ke Kalichu? Maximálně jednou. A k Pinkasům? Kdysi provoz do noci s výbornou dršťkovou, dnes lokál na jedno použití. To samé hospody na Karlštejně - hosta obrat a vyhodit, stejně se nevrátí....

Zamyslel se autor, jak vysoký důchod mají OSVČ, odvádějící minimum na zdravotní a sociální?

Re: Hostinští a majitelé nemovitossi již své hosty vyhnali sami.

Máte recht. U Kalicha to bylo pro cizince a drahé už za komunistů, ale jinde většinou ceny dobré jako na venkově II. až IV. cenová skupina, a proto všude plno. Dnes si tam připadáte jakoblbec a jako s blbcemtam s vámi zacházejí.

Možná, že by pohostinství prospěl návrat k cenovým skupinám, podle vybavení lokálu, které tady byly zřejmě už za Rakouska. Aby člověk věděl kam si může dovolit vlézt.

A co si tak vytáhnout hlavu ze zadní části svého těla? Možná by ti došlo, že Česko není jen Praha. U nás na Moravě funguje pohostinství dobře.

Do hospody nechodím

ale můj názor je, že se kuřáci budou scházet u kámoše v garáži a popíjet lahváče za 1/3 cenu nebo se z nich stanou alkoholici samotáři. Hospody jak jsme je znali prostě zaniknou. Kdo příjde na vesnickou tancovačku, když si tam nemůže zapálit? To už může jít do multikina a také bude mít kolem sebe mraky lidí a rambajs jak na Matějské.