Diskuse k článku

Andrej Babiš: Nový typ vůdce české společnosti?

Latentní potřebu i možnost vstupu nějakého „Babiše“ do zbytnělé a vyčerpané české politické scény přinesly vývoj a stav společnosti. O vůdce si řekla sama doba a čerstvý šedesátník s ďábelským pracovním tempem a s nebojácností kombinovanou s rozvahou se šance rozhodl pevně chytit. Píše Bohumil Studýnka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J. Václav

Už v 90. letech se ujalo heslo,

" prací nezbohatneš, dej se na politiku " a nech se zkorumpovat. Babiš dokázal, že je to jen obrovský podvod na občany a zbohatl legálně, prací a poctivým obchdem. To je to, co mu valná většina politiků nemůže odpustit a stále hledají nějaký způsob, jak ho očernit a pošpinit v očích veřejnosti. Je to hlavně způsobeno jejich vlastní neschopností něco takového dokázat. Myslím, že se jim to povede, ne že by na Babiše vytáhli nějaký mezinárodní podvod miliardových rozměrů, ale že se sám Babiš na všechno vyse re a nechá nás všechny dál žít v tom dosavadním marazmu. Vůbec bych se mu nedivil, sám bych to udělal také.

0/0
20.9.2014 10:48

Já jsem přesvědčen, že se Babiš jakosprávný

podtatraněc jen tak nedá. On v tom svém podnikání byl mnohokrát v situaci, že se chtěl na všechno vys rat. To jenom takoví naivkové si myslí, že miliardy se vydělají bez zpoceného čela a nervů na dranc. O podrszech v politice jistě slyšel hodně , že je to až tak zlé to člověk zjistí až když je v tom. No, kdyby byla pravda, že se mu zadaří i v praze to by bylo dobré.

0/0
20.9.2014 14:54

J. Václav

Ono se ještě hodně lidí stydí za to,

že Babišovi věří a drží mu palce, je to takové to čechačkovské opatrnictví, že bych nakonec byl za blbce, jenže dnes jsou za blbce i ti co fandili ODS a vůbec se nestydí za to, že trampují klidně dál, třeba k TOPce. Také vím,co je to za nervy vydělat peníze, i když jsem nikdy sám nepodnikal, krom svého malého živnosťáčku, jako stavební poradce, proto mám asi nervy v pořádku. Babiš vypadá na to, že to vydrží, pokud ho nezklamou občané a těm už někdy přestávám věřit i já. Denně slyším závistné řeči " oni mu nestačí miliardy, ještě musí rejžovat v politice " a to je zase ta nekonečná závist, že soused má větší hov no než já. Stále jsme zkažení tím komunizmem, tam jsme měli to hov no všichni a společně jsme jenom reptali. Hodně napoví nové komunální volby, ale optimizmus mě ještě neopustil.

0/0
20.9.2014 15:15

Dík Jiří, když je to ten náš upřímný, zdravý

optimismus ne ten americký strojený, povinný/Keep Smiling/ tak je to dobré a správné a dobře!!!!

0/0
20.9.2014 15:53