Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 11.3.2018 8:43
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Sýrie

Je třeba zlikvidovat americké šmejdy a bude tam klid.

Výběr reálných ckutečností

pomíchaný a domněnkami. To že jde o zdroje je jasné od samého začátku. Tak několik poznámek.

Společnost Coneco byla již v dávné minulosti znárodněna ale je hezké jí opět vlastnit. Ještě lepší je však ovládat trubky kterými produkt dopravit odběratelům, viz Ukrajina, a to zatím není jasné. Přes Irák, nebo přes Sýrii. Babo raď.

Jak to bylo z mrtvými Rusy v Deir ez Zor je skutečně záhada. Četl jsem několik verzí ani jedna není bez chyb. Vypadá to, že někdo spěchal. Kreml to nejspíš nebyl z docela jednoduchého důvodu, v té době měl dost informací co se bude dít na severozápadě Sýrie kde Turci soustředili značné vojenské síly pro boj s kurdským YPG. a kurdské oddíly z Deir ez Zor budou nuceny se přesunou tím směrem a tak vyklidit pozice. Podle některých a zdůrazňuji nepotvrzených zpráv se v té oblasti na východním břehu Eufratu, na straně koalice nyní angažuje vojenská rada Deir ez Zor, do které jsou začleňovány i skupiny do té doby bojující řadách islámského státu. Ano jsou to údajně ty, k

Re: Výběr reálných ckutečností

Jsou to údajně ty, které se souhlasem koalice přesunuly přesunuly z obklíčeného města Rakka.

Kurdové v této oblasti žijí jen sporadicky a tak ve prospěch cizích zájmů výrazně ohrozili své zájmy na severozápadě Sýrie, ale to už je jiná pohádka.