Diskuse k článku

Takhle stíná hlavy pražský dopravní podnik

Ředitel největší městské firmy není schopen důvěryhodně vysvětlit, proč byl odvolán auditor, který spustil kauzu Metro.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Hlavu.Vzhuru

lhaní Vám jde
...tak to jste opět asi měl konopní opojení. Ty Vaše "zaručené" infromace jsou asi tak pravdivé, jako členství Olejára v TOP09... http://svetnaruby.webnode.cz/news/kandidati-za-cssd/
0/0
9.11.2013 0:28
Foto

Hlavu.Vzhuru

to je tady lhaní
Jak se zdá, tak "dpzamestnanec" si vše vymyslel. Když se koukám do Zápis z projednání o org.změnách v DPP, tak právě předseda ZO p.Olejár byl svými stanovisky pro zrušení prac.místa ved.odboru jednotky Zásobování ing.Oumrta a pro reorganizaci této Jednotky opakovaně. Tato změna byla schválená asi týden před příchodem ing.Ďuriše do DP, byť k 1.11.. Ostatní informace jsou také nesmysl. např. jako předseda ZO má průměrnou mzdu, jako běžní zaměstnanci.  Petrklíč je tedy někdo jiný.  "Dpzaměstnanec" bude zřejmě řezník - uzenář Pulec, kámoš staré ODS, on tuto šifru používá i jinde. 
0/0
9.11.2013 0:21
Foto

Hlavu.Vzhuru

tady je ale lhani
Jak se zdá, tak "dpzamestnanec" si vše vymyslel. Když se koukám do Zápis z projednání o org.změnách v DPP, tak právě předseda ZO p.Olejár byl svými stanovisky pro zrušení prac.místa ved.odboru jednotky Zásobování ing.Oumrta a pro reorganizaci této Jednotky opakovaně. Tato změna byla schválená asi týden před příchodem ing.Ďuriše do DP, byť k 1.11.. Ostatní informace jsou také nesmysl. např. jako předseda ZO má průměrnou mzdu, jako běžní zaměstnanci.  Petrklíč je tedy někdo jiný.  "Dpzaměstnanec" bude zřejmě řezník - uzenář Pulec, kámoš staré ODS, on tuto šifru používá i jinde. 
0/0
5.11.2013 22:40
Foto

Svaty

Mate-li děti jistě víte co
Mate-li děti jistě víte co chcete aby od Vás očekávali, to samé co od sebe čekáte Vy sám. Nemá cenu si lhát do kapsy, že člověk něco nedělá kůli dětem a práci. Tím Vás nechci nijak kritizovat. Je to postoj většiny lidí. Nejen díky němu jsme tam, kde jsme. Jste jeden z menšiny, které to není jedno. Valná většina z této menšiny však nikdy nenajde odvahu něco udělat. Díky za to, že Vám to není jedno. Druhá věc je, že něco můžete vědět ale nemusíte pro to mít důkazy, pak je zbytečné riskovat. To víte pouze vy sám. 
0/0
3.11.2013 13:39
Foto

Dpzamestnanec

realita politicke kleptokracie
A co byste čekal od obyčejného úředníka, který má rodinu, kterou musí živit. Žádná demokracie neexistuje, máme tu politickou kleptokracii, zivenou politickými kadry. Příklad - radní Pařízek si dosadil do podniku mladého top 09 nejakeho Sebastiana Čarka. Je mu myslím devatenact let, nic neumí. Jeho hlavni kvalifikace je členství ve straně. Chodi po chodbách a spehuje. Stačí abyste rekl něco nahlas a jak asi dopadete. Nepripomíná vám to něco? A to je jenom jeden příklad ze sta. Stejne agenty tu maji socani, modroptaci nebo třeba sachtaparters...
0/0
3.11.2013 5:31
Foto

Svaty

Zjevně jste dobře informován
Zjevně jste dobře informován a není Vám to jedno. Děláte protí tomu něco i v reálu?
0/0
2.11.2013 21:35
Foto

Dpzamestnanec

Pro nezasvěcené čtenáře
Pro nezasvěcené čtenáře posílám upřesnění kdo je anonym petrklíč a jaké má motivy. Jde o odborového funcionáře Luboše Olejára. Je to postkomunistická hnida, která parazituje na dopravním podniku. Veřejně se proklamuje za sociálního demokrata, zároveň servilně leze do zadele nové loutce TOP 09 Ďurišovy. Takže jde o doukabátníka, který pomlouvá a plive špínu kudy chodí na kohokoliv, kdo by mohl rozkrýt zlodějny TOPáků Pařízka a Laudáta, se kterými drží basu za sto tisíc měsíčně, které vysává z rozpočtu DPP. Mimo to bere výpalné ze smluv na nápojové automaty a drží zuby nehty u lizu mafii, která vykrádá dopravní podnik v IT zakázkách, hlavně jeho kamaráda pana Horu, kterého by nejraději viděl na pozici šéfa jednotky IT. Jeho pomluvy audiotorů jsou proto v tomto světle jasné. Luboši, zdravíme tebe a tvé spolupracovníky ze SOCDEM i TOP09...
0/0
2.11.2013 14:07
Foto

Dpzamestnanec

Kvítek Lubošek Olejár je celý
Kvítek Lubošek Olejár je celý nerudný z toho, že by měl v dopravním podniku fungovat normální audit, který nebude moci ovlivňovat politicky dosazený ředitel. Není na to zvyklý. Pochopil, že kdyby tomu tak bylo, tak by se rozkryly kšefty jeho kamarádů. Proto anonymně pouští lživé informace o tom, že auditoři berou 80 tisíc měsíčně, i když moc dobře ví, že tomu tak není. Pro upřesněnění další lež v Olejárově komentáři je to, že zásluhy za odchod Oumrta má nová TOP 09 loutka Ďuriš. Změna byla schválená za předchozího vedení a sám kvítek Olejár proti tomu brojil jak mohl. Co se týká auditu na metro A je jasné, že likvidace auditorů povede k zametení pod koberec, aby se mohlo dál rozkrádat. Taková hnida jako je Olejár kazí dobré jméno odborů, které pro nás zaměstnance něco opravdu dělají. Olejár dělá jenom na sebe. Toto jsme už zažili před rokem 89.
0/0
2.11.2013 13:48
Foto

Dpzamestnanec

TOP 09 zametá
stejně jako to dělali ti, které tak vehementě kritizuje. Je to jedna parta, TOPáci jsou z poloviny přeběhlí ODS a KDU. Takže je jedno, kdo prahu řídí, je to napojené na stejné kmotry. Tady se šáhnulo na Kvasničku, který řídí všechny stavební zakázky v Praze. Má dlouhé prsty jak je vidět... Uvidíme, jestli má tato mafie stejné dlouhé prsty na policii a do Bruselu. Ale po tom, co se zjistili úniky na UOFK bych se nedivil, že to nakonec vyšumí do ztracena. Jde přeci "jenom" o dvacet miliard...
0/0
2.11.2013 13:46
Foto

Dpzamestnanec

nemýlíte se
Pan koutník je ve svých komentářích vždy vyvážený. Co se týká auditora, kterého vyrazili, tak myslím že na severu čech kvůli jeho práci sedí 7 mafiánů z ODS... Co k tomu dodat, kvítek Olejár z TOP 09 jenom plive pomluvy.
0/0
2.11.2013 13:34
Foto

Svaty

Mohu se mýlit, ale i přesto,
Mohu se mýlit, ale i přesto, že uvádíte velice zajímave informace trochu autorovi křivdíte. Pokud si dobře vzpomínam podílel se na rozplétání chobotnice okolo Ivo Rittiga a to jistě nemohlo vonět ODSce. Což nic nemění na faktu, že Škoda Transportation jsou zloději a dodávají strašné výrobky za nehoráznou cenu. Mimo jiné se tu podíleli na tom, aby nedošlo k outsourcingu Hostivařských opraven do rukou Škody, což si myslím, že je velký úspěch. Nicméně je určitě co zlepšovat. Když se kmotři v Praze perou, volič a daňový poplatník může jen vydělat. 
0/0
1.11.2013 21:17
Foto

Petrklíč

komu slouží redaktor
Je třeba  se zamyslet, o čem je tato informace redaktora Koutníka. Zabývá se tady člověkem z Pardubic, kterého si do DP Praha přivedl býv. gen.ředitel Křístek (ODS) na přání tehdejšího radního pro dopravu hl.m. Prahy Josefa Noska z ODS. Tento pan Wagenknecht byl vydáván za nezavislého auditora, takový obraz se snažil o sobě udělat, jenže...Nepokrytě dával najevo, že přišel do DP krýt záda lidem z ODS a když ODS byla vyřazená na Magistrátu  z koalice, tak se dal do služeb proti všem , jen ODS zájmy chránil. Dokonce, po odvolání Křístka z gen.řed. DPP vymyslel ďábelský plán na svou nedotknutelnost a to za podpory kamarádů z ODS (včetně  např. zastupit. Vlásenkové a ing.Zámečníka, předsedy Výboru pro audit DPP dosazeného ODS  ještě za primátora Svobody) a to návrhem org. změny svéh odboru, kdy chtěl přejít pod Výbor pro audit, aby nebyl odvolatelný Představenstvem, ale jen ing. Zámečníkem, který se stal jeho chráněncem, obhájcem a spojencem. To jen na vysvětlenou, kdo ten pan je. Je zajímavé, že redaktor Koutník přestal mít zájem a chuť publikovat informace o dodávkách tramvají ze Škody Transportation po té, co majitele České pozice nedávno (asi  před 2 měs.) navštívil majitel Škody T.  p.Krsek. Co se vlastně stalo? Pan Krsek si nepřál publikování na tomto serveru negativních info o tramvajích 15T ze Škody T., které jsou jeden velký zmetek a prototyp. Jen pro pochopení, z poslední dodávky 14 tramvají 15T ForCity jezdí 4 kusy a 10 jich nepustil do provozu Drážní úřad. O tom ale p.Koutník nesmí psát!     K 1.10. s nástupem nového gen. řed. DPP  ing.Ďuriše konečně došlo v DP Praha ke zrušení místa v Jednotce Zasobování DPP  bývalému agentovi STB ing. Oumrtovi ve službách Rittiga,  o tom NESMÍ psát p.Koutník! Pan Wagenknecht měl dle usnesení Př.DP č.9/2012, jako vedoucí interního auditu, povinnost zajistit finanční audit na technickém úseku vedeném ing. Šurovským (ODS) s cílem zjistit, jak se nakládá s veřejnými penězi daňových poplatníků při placení za nefunkční tramvaje ze Škody Transportation. Dodnes na to neměl čas, prý koncem příštího roku to měl v plánu, o kterém ale nikdo z vedení DP nevěděl. Místo toho ale začal dělat audit výstavby metra 5.A, na kterou se usnesení Př. DP nevztahuje, protože to není v majetku DP. Tento nedokončený audit si vyžádal rychle Křístek, aby mohl vést válku s TOP 09 před svou rezignaci.   A k tomu mu pomáhal ing. Wagenknecht. Najednou se cítí dotčeně, když ve zkušební době s ním byla velká nespokojenost i na straně odborových organizací v DP, kvůli přemrtěným smluvním mzdám nově nabraných jeho lidí na Interní audit s 80 tisícovými mzdami a byl s ním zákonně ukončen prac. poměr. Destabilizace už bylo dost.  Když si  tedy redaktor Koutník hraje na nestranného,  tak proč nepublikoval dokumenty, které má a ty jasně mluví proti lidem z ODS a jejich hospodarským deliktům v DPP.  To by musel být skutečně nestranný...... anebo nezkorumpovaný? 
0/0
1.11.2013 20:07
Foto

B30o11h84u90m41i15l 40H16o21l73u60b69e67c 9275610828833

Tuneláře ODS nahradili tuneláři TOP 09 - "hajzl", který jim
penězovody likviduje, musí z firmy odejít. Je to jedna zlodějská pakáž - TOP 09 založili vlivní zloději, kteří museli opustit KDU ČSL.
0/0
1.11.2013 11:24
Foto

V.Hricák

Mlácení prázdné slámy
Už měsíce poukazují novináři na prohnilost současného politického systému.Po stejnou dobu nám všechny složky činných v tr. řízení předvádějí neschopnost(nebo neochotu?) zjednat nápravu.Kromě kauzy Rath,která měla zřejmě posloužit,něco jako úlitba bohům,nebo šidítko pro rozhněvaný lid,každý si může vybrat dle libosti,jsme už nic dalšího neviděli.Systém politických stran se dostal do fáze,kdy není schopen vlastní nápravy.Napojení různých šedých eminencí už obsáhlo celé politické spektrum,krom komunistů a troufnu si odhadnout,že by nevynechaly ani je v okamžiku,kdy by se jejich preference přiklonily k vládní odpovědnosti.Novináři mohou odkrývat jednu špínu za druhou.Policie nám pak předvede svou neschopnost jí řádně vyšetřit a justice svou aroganci při házení těchto případů do popelnice.A když se objeví někdo,kdo má alespoň snahu zaběhnuté "pořádky" změnit,dav zmanipulovaný českou žurnalistickou bídou by ho hnal až na pranýř.Můžete dál psát,pane Koutníku.Lidi si na zlodějiny už zvykli.Beznaděj se ukázala při účasti,resp. neúčasti při posledních volbách.
0/0
1.11.2013 6:01
Foto

K81a87r82e20l 22V17y92š92a94t27a

Jestli mel rozum a zjistil natlak,
ma uz peclive uschovane dokumenty zjistenych vad projektu. Ale nemuze je pouzit z duvodu nedokoncene kontroly, jeho propusteni je v souladu s ustanovenim zkusebni doby. Teprve az zprava bude predana vedeni a snad i zverejnena, muze ukazat na pripadne upravy zpravy novym vedenim. To ze dostal padaka jeste neznamena, ze nasel zase tak vybusne veci, mozna ze se proste nehodil. Policie uz je zahackovana a urcite provede dukladny rozbor kontrolni zpravy a porovna se skutecnosti.
0/0
31.10.2013 17:22
Foto

Vysvětlení
Česká pozice by měla požádat pana Wagenknechta o kopii jeho kontrolní zprávy o stavbě metra - úseku do Motola.  Jde o to, aby na osobě pana Wagenknechta nebylo spácháno bezpráví.Je možné, že zpráva obsahuje "citlivé "údaje, jež se někomu nehodí do krámu.
0/0
31.10.2013 15:31