Diskuse k článku

Tak nám pan prezident amnestoval Dohnala

Na bývalého šéfa Nejvyššího kontrolního úřadu Františka Dohnala je od 1. ledna 2013 třeba hledět, jako by odsouzen nebyl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Murphy 5.1.2013 22:46

pan šibal Dohnal jistě dělal svoji práci dobře,

pokud ji poměřujeme jeho prospěchem. Dá se v kostce říci, že pana šibala Dohnala spravedlnost nedohnala.
Křivan 2.1.2013 14:15

amnestie

Někteří z nás tu amnestii nechápou správně, vždyť to eráru jen v letošním roce ušetří několik miliard korun, nejlepší ministr financí musí být blahem bez sebe. Jen víc a houšť takových jednoduchých úsporných opatření. Je načase přenést kompetence na obce, a zřídit obecní šatlavy. Ať tam kde zločin vzniká si jeho potrestání občané i zaplatí. Zdravím JuDr. Kalinu.
M. Harmáček 2.1.2013 10:38

Zpátky ve středověku

Amnestie je nepochopitelný absolutistický přežitek, pošlapává princip zločinu a trestu. 
Jiri12 2.1.2013 10:33

To tedy Klaun pěkně po*ral

Jan Urban (novinář): ... udělit milost korupčníkům a odmítat ji vyznamenanému veteránovi, který po psychickém zhroucení neplatil alimenty, může jen hlupákhttp://dialog.ihned.cz/think-tank/c1-59044990-ma-mit-prezident-pravo-udelovat-amnestie
J. Jib 1.1.2013 21:58

Dohnal jen dojel na to, že se stal nepohodlným

Dohnal podle mého dojel jen a jen na to, že jeho úřad dělal řádně svoji práci a tak se stal nepohodlným a proto bylo nutno na něj cosi najít a hleďme, našlo se. Vzpomeňte na slova, která na jeho adresu zazněla v čase, kdy prováděli kontrolu Liberckého šampionátu.Nechci aby jste si to vyložil nějak špatně, ale obávám se, že jste v tomto případu společně se státním zastupitelstvím sehráli roli odpovídající definici slov, které pronesl svého času V. I. Lenin na adresu západních novinářů… i když chápu, že ve chvíli, kdy se to dostalo na Vaše stoly, že jste museli postupovat přesně tak, jak jste konali. To je v pořádku, ale doživotně na tom rajtovat ?! (neberte to, prosím, jako urážku)Sice chápu, že Dohnal z osob zasažených onou amnestií se jeví mediálně zajímavý, ale to je tak všechno. Domnívám se totiž, že ty opravdové perly teprve vyplavou napovrch a že se ještě budeme divit, až nám polezou oči z důlků.