Diskuse k článku

Tajné rozhodnutí vlády: ČR za smír v kauze státních garancí zaplatí 1,38 miliardy

Po uzavření narovnání se všechny pohledávky držené žalující stranou mají vrátit do majetku státu, respektive ministerstvu financí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Křivan

pozdě bycha honiti
Dlouho jsem na ČP nečetl tak kvalitní příspěvky, jenže majetek je fuč. Dodnes jsem nepochopil proč stát  prakticky vůbec nikdy nesáhl na majetky těch chytráků co si napůjčovali s vědomím, že nikdy nic nevrátí a teď se nám z různých daňových rájů jen smějí. Jejich dluhy teď platí jiní. Kolik z nich si svojí uměle bankrotující firmu koupilo zpět za hubičku. Také o několika vím.  A nebo jsem to pochopil? To, že se státní majetek nejlépe zprivatizuje když se zhasne je každému jasné, ale že stát na to ještě půjčí a peníze umožní vyvést pryč ze ekonomiky mi hlava nebere. Pozdravujte Pepíčka Tošovského.
0/0
26.9.2013 13:02
Foto

Synapse

byl to úmysl -
Stráský - přičinlivý privatizační splotunelář Klause a spol - nedávno v rozhovoru přiznal, že by tu nemohl být dost rychle kapitalismus, neboť tu lidé nevlastnili dostatečný kapitál - a proto byla dohoda, "ať si to ti schopnější (!!) rozkradou" - byly tím myšleny banky, které poskytovaly tyto pofidérní úvěry.
0/0
1.10.2013 16:24