Diskuse k článku

Stane se zázrak? Ekonom Martin Sankot hledá řešení pro Národní divadlo.

Resort kultury pracuje na další koncepci transformace první scény. V létě má být zadání pro příštího šéfa Národního divadla konečně jasné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Jan Soukup

Tak to je tedy pořádná výzva !
Nálézt za měsíc dokonce dvě řešení? A ktomu ještě starost o několik dalších příspěvkových organizací. To je tedy odvaha!  Myslím, že je to úkol pro tým odborníků na několik let. Ale pokud by se řešení opět ukázalo jako nefunkční, výzev bude stále dost, tak aby se pan Sankot mohl posunout zase o kousek dál.
0/0
12.7.2012 14:44
Foto

Davidan

Vypadá to tak, že někdo
Vypadá to tak, že někdo zjistil, že se kolem ND točí dost peněz, které je možno odklánět a ani třímilirdový majetek není zanedbatelný. Takže možnost odklánění a tunelování si vyžádala zkušeného odborníka na majetky a lidské zdroje, který další kousek národního, změní na privátní.Až se začne účtovat, to bude zas ublížených.
0/0
3.7.2012 21:33
Foto

Petr Lakaš

Vskutku?
Dobrý den, rád bych věděl, jak se podle Vás dají odklánět peníze určené na chod divadla? Znám problematiku ekenomického vedení podobných institucí poměrně do hloubky, ale takovýhle nesmysl bych si z úst vypustit nedovolil. Tipuji to z Vaší strany na všeobecné populistické plácání. Mám pravdu, nebo své tvrzení umíte nějak podložit?
0/0
4.7.2012 11:27
Foto

T.

Challenge
Těším se na dobu, až se na vedoucí místa v kultuře budou hlásit ne ti, pro které je to "výzva", ale lidé, kteří tomu rozumí a mohou něco předat. Nebo vám přijde normální, kdyby třeba ex-ředitel Gregorini chtěl řídit ČEZ?
0/0
3.7.2012 12:08
Foto

M60a76r85i90e 55R23e53s84l39o23v62á

Ne, to mi opravdu normální
Ne, to mi opravdu normální nepřijde. Myslím, že informace, že se to děje, je dostatečně výmluvná a nepřipadá mi fér to komentovat do té doby, než pan Sankot seznámí odbornou veřejnost se svou prací. Třeba se stane zázrak :-) Osobně jsem přesvědčena, že úkol je znovuosamostatnění Státní opery. A co se týče těch, kteří "tomu rozumí" - hlásili by se, i se hlásí, ale nemají politickou podporu...
0/0
3.7.2012 17:29