Diskuse k článku

Souboj talentů: Kocourek versus Berlusconi

Nemůže snad být rozdílnějších politických typů, než jsou Silvio Berlusconi a Martin Kocourek. Ale dá se určit, který z nich je horší politik?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Jakub Kaminski

Nervozita
Podle mě Kocourek není o nic neschopnější, než JUDr. Standa Gross. Přesto bych vytáčky "investora" Grosse ohodnotil "dobrou" a Koucourka jednoznačně "nedostatečnou". Myslím, že Kocourkovým velkým "handicapem" mohla být snad úpřimná, avšak rozhodně špatně načasovaná rada právníků, aby nevykvákal víc, než je nutno. Gross byl i před tím, než na něj praskla dnes směšná aféra s financováním barrandovského bytu mistrem v "mluvení o ničem". To Kocourkovi zjevně nejde. Podle stupně nervozity, mlžení a bezradného mlčení bych tipoval, že slabým místem jeho obhajoby budou daňová přiznání z období, kdy měl "činností ekonomických, organizačních a nevím jakých poradců" vydělat oněch virtuálních 10 milionů. Vsadím boty, že odvody pojistného a zaplacené daně nebudou takovým číslům odpovídat. Padne snad nějaké trestní oznámení...?
0/0
21.11.2011 20:11
Foto

Samboush

No ta tiskovka při instalaci Kuby byla super.
Kocourek si držel sako jako když pod ním má těch 16 Míčů. Asi je teď pořád tahá sebou aby mu je stará nesebrala.Na druhou stranu mi ho bylo líto. Výraz štěňátka co právě udělalo hromádku na novém běhounu prostě musí každého dojmout. Ale co má Kocourek ke cti, je to jak vysoko nastavil laťku při vysvětlování leváren. Protože dneska se kní Nečas při tiskovce k MUS ani nepřiblížil. Podle mého je zle. Nervozita roste, do toho ten Babiš a kluci ze Swisu. Strach stoupá a budou rupat nervy. Pro našince jedině dobře, alespoň něco vyleze na povrch.
0/0
18.11.2011 22:25