Diskuse k článku

Sobotka potřebuje rituální oběť, ne masovou vraždu

Cílem předsedy ČSSD musí být jednota poslaneckého klubu, ve straně a v jejím vedení nemohou být jen jeho věrní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Vyšata 4.11.2013 15:46

Ze neni cele CSSD trapne,

pomalu ziskavam dojem, ze je neridi nikdo jiny nez parta novinaru a redaktoru televize. Babis musi rincet radosti, verejne propirana stranicka spina, nabubrele vyhlaseni ruznych straniku predhanejicich se v podpore Sobotky je uboha. ANO se ted jevi jako stmeleny utvar schopny urcovat dalci vyvoj. Pravdolaskari udelali ze CSSD partu pitomcu. Televize chrli ukazky, rozohneny novinar tepe schouleneho politika ktery se klepe snahou vyjadrit svou podporu, Sobotka s bojovne vystrcenou bradou pozaduje potrestani udajnych pucistu a citi se vudcem sveta. Ale at je podpora jakakoliv, ze Sobotky se vudci postava nestane, bude to porad jen ten salonni politik kavarenskeho typu.   Schwarzenberg, kdyby se nebal urazu, aby se uvalel smichy. I trapna ODS se mirni v mazani svych problemu na verejnosti.
P. Michal 3.11.2013 23:09

Ve volebním rauši mnohé se spáchá

Alimenty přijdou později, leč jistě. Více másla na hlavě má prezident, jeho politikaření, intriky demolují nejen jeho fyzično, psychicky byl co kolovrátek již dávno. Ničena i země, třeba ukázat nefunkčnost demokratické mechaniky, aby vůdce mesiáš rasputin byl nenahraditelný. Konečně to století bez císaře nebylo z nejveselejších. Když Napoleon se sám sebe korunoval, proč ne další, kdo na to má sebevědomí, koho lidé milují. Malí korsičané se už najdou. Politika je otevřenost, ne úspěch, důvěra se ale s reklamou míjí. Věřím ti tvoje lži, abys ty věřil mně ty moje, příliš budoucnosti nemá.  
Svaty 3.11.2013 22:40

Realita

Jak ODS, tak i ČSSD nepochopily, že se časy mění. Volič už není to, co byl za dob opo smlouvy. Zemena a Klause už tolik lidí slepě nebaští a staré zkostnatělé struktury stran plné rozežraných straníků je stáhnou ke dnu. Zatýkání policie bude pokračovat. Regionálním kmotrům z ČSSD na vládní úrovni narostou křídla. Jen do toho kluci oranžoví. 
Z. Opolzer 3.11.2013 15:54

Na co se zapomíná.

V ČSSD v boji o vedení strany se zapomíná na voliče. Ti měli řadu přání na vedení ČSSD. Ti se však starají víc o své blaho, než o blaho svých voličů.Voliči většinou volili sociální stát, je to však špatná volba, protože sociální stát ve světě končí. Horší je, že vedení strany nemá ve svém programu zařazen hlavní bod, bez kterého jsou přání voličů a většiny občanů nesplnitelná a tím je restruktualisace státu.Zvítězí racionalizace státu nebo opět blaho politiků ?