Diskuse k článku

Slovenská volba: Nadpoloviční většina pro jedinou stranu - Smer

Slovensko je po Maďarsku druhou zemí Visegrádské čtyřky, v níž jedna strana bez ohledu na poměrný volební systém ovládla dolní komoru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Judr. Marek Kalina

Stála ta Gorila za to???
Teď se teprve ukazuje, jaký vlastní gól si vstřelili pravicoví kazateklé morálky, zejména hlavní užitečný idiot ministr vnitra Lipšic. Příčiny zkázonosného a mimořádně smutného výsledku vidím v těchto bodech: 1. Mimořádný kiks radičové, která nesmyslně spojila hlasování o důvěře a vlastně o dvou dalších letech existence pravicové vlády s dalším navýšením eurovalu. I kdyby se nakrásně dalo tvrdit, že schválit euroval bylo pro SK prospěšnější /jako že dost těžko/, tak případné ztráty jsou řádově menší než 2 roky jurodivé ultralevice. To si Radičová neuměla spočítat? navíc Fico by patrně euroval musel nějak podpořit, protože by vypadal jako totální idiot v socialistické internacionále a další vroubek si nemojhl dovolit. 2. Gorila - dodnes nijak ověřený spis, i šéfredaktor SME dnes v MF Dnes tvrdí, že ani on dodnes neví, zda a co je v něm vůbec pravda. Zde selhal zejména ministr Vnitra Lipšic z KDH, který celý dokument nepochopitelně zdůvěryhodnil, nepochybně ve snaze stát se "leadrem pravice". Snad nejlépe by to popsal Jiří Paroubek, že Lipšic střelil kozla, resp. utrpěl ultrapyrrhovo vítězství. To se úplně stejská... Užiteční idoti v púravicově liberálních kruhů celou hysterickou "kauzou" Gorila nebo Sasanka dokázali jen to, že místo špinavé pravice přišla snad ještě špinavější levice. Primitivním vrstvám volícáím Smer je to totiž celé srdečně jedno... Pseudointelektuálové na pravicové straně spáchali sebevraždu v přímém přenosu... 3. Ať je mizérie a rozhádanost pravice sebevětší, co si myslet i lidech, kteří i za těchto okolností jsou schopni hodit hlas bolševickému demagogovi, to je nabíledni. Sancta simplicita...
0/0
12.3.2012 9:22
Foto

Jurášek

Myslím,že se musí voliči nyní dobře dívat.
Má cenu volit stranu,která když se dostane do parlamentu,se nechce podíletna vládě?To přece není pískoviště,aby se kluci poprali a nechtěli spolumluvit.On má asi pan Dzurinda modrou krev,že nechce do koalice,kam přivedlSlovensko za 20let.Nebo Obyčejní lidé jsou potom neobyčejní,když sedostanou do parlamentu a místo aby se chovali státotvorně jsou neobyčejněnadutí.Když budou ve vládě,tak mohou usměrňovat a ovlivňovat děnív zemi a zastupovat své voliče.Nebo chtějí od samého počátku křičet,že jevšechno špatně a házet vládě Fica klacky pod nohy od samého počátku.Jde přece o jejich zemi o jejich voliče a nemůže jim být jedno,co se děje.Nebo jim potom jde pouze o peníze a do sněmovny budou,nebudou chodit a pobírat plat.No tak se voliči dívejte a snad to u nás dopadne lépe.No i když si o našich sočasných poslancích velké iluze nedělám.               Přeji slovákům ať se jim daří a ať je vláda Fica nezklame.   
0/0
12.3.2012 6:29