Diskuse k článku

Senátor Kubera: Systém potřebuje loajální, nikoli nejschopnější ministry

A úspěch ODS v blížících se volbách je prý ohrožen zejména mezinárodní situací!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Murdoch

Primátor/senátor Kubera je
Primátor/senátor Kubera je jeden z posledních odesáků, který v mých očích neztratil  poslední špetku důvěry. Nepolitikaří, otevřeně říká, že jistí ministři nemají jako svou devizu odbornost, ale spíš loajalitu, otevřeně říká, co si myslí o anu exhejtmanovi Šulcovi, paní Řápkové a té skvadře z Krajské zdravotní...   V Teplicích dlouhodobě hospodaří s vyrovnaným/přebytkovým rozpočtem - jak sám nedávno pravil v ČT, když mu někdo řekne, že za 2 mil. opraví střechu kapličky, tak odpovídá ve stylu "za 2 miliony bych si skoro postavil kapličku novou..." Takhle má přemýšlet pravicově smýšlející a rozpočtově odpovědný politik. Ne jako spousta odéesáckých "odborníků" s tituly z vysoké školy finanční a správní etc., jejichž jedinou odborností je schopnost odklánět, odklánět a odklánět ze státních a městských rozpočtů... 
0/0
9.1.2012 18:34
Foto

J43i32ř46í 22K44o73p24i10s 1166797463491

Švejnar a polibek smrti od Livie
Pokud by do toho tato paní šla, tak je nanejvýš jasno, že to pro republiku není dobrý kandidát, tak jako Klaus prezident.Naopak Tomio Okamura mě přijde po dlouhé době vlády zmaru, intrik a manipulací jako závan svěžího větru v zasmrádlém a zapšklém neoficiálním "skoroprezidentském systému".
0/0
9.1.2012 15:19
Foto

Judr. Marek Kalina

Nominace ministrů
Pane Koutníku, co Vám připadá pozoruhodné na tom, že nominace ministra má někdy i politické důvody? Není to ideální, ale jak byste to jinak v současném systému parlamentních stran chtěl dělat? Premiér prostě potřebuje mít i silnou podporu ve vlastní straně, jinak nemůže být silným premiŕem. A výsledkem entropie v politických stranách je fakt, že prostě občas musíte vyvažovat různé zájmy či frakce. S tím prostě nic neuděláte, ani kdybyste se na hlavu postavil... Takže jaký má smysl se podivovat nad úplně samozřejmým faktem...?
0/0
9.1.2012 8:42
Foto

Prohulený Kubera
už nepřekvapí vůbec ničím.K problematice Nečasova krytí korupce na Drobilově ministerstvu a bůhví kde ještě se zřejmě vyjádřit opomenul, že?
0/0
8.1.2012 10:32
Foto

Judr. Marek Kalina

RE:
Nečas žádnou korupci nekryl a k žádné korupci na MŽP dle dostupných pramenů nedošlo. K věci napsal naprosto brilantní článek někdo vb posledním Reflexu. To by si měli přečíst i někteří zdejší novináři a nechat se inspirovat, jak podávat skutečná fakta, a co je /mediálně-virtuální/ realita. Tak skvělou analýzu, v tomto případě o Michálkovi, to jsem dlouho nečetl. a nikdo to nemůže shodit proto, že to psal Kalina...
0/0
9.1.2012 8:36