Diskuse k článku

Richard Háva: Kalouska chtějí odstranit

Bývalý šéf zbrojařské společnosti Omnipol reaguje v obsáhlém rozhovoru pro MF Dnes na případ Casa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Milota

Vysmátý Háva
Velmi uvolněný, prakticky důchodce, s firmou už nemá nic společného, před sedmi lety ji převedl na děti. Užívá si rodinu ve Švajcu, občas si zaletí do Prahy posedět ve své kanceláři v Omnipolu. Kalousek je vynikající člověk, je za ním obrovský kus práce, je obětí závisti.Opravdu husté letní čtení.Háva si asi myslí, že čtenáři MFD jsou stejně tak chytří, jako Kalousek je poctivý.
0/0
27.7.2012 7:18
Foto

Selinux

četl jsem jen kousek
po pravdě, navíc jsem ani neměl sílu, nepochybuji o tom, že Kalousek vadí některým skupinám, ale pochybuji, že jim vadí z důvodu kontroly, ale protože mu lezou do zelí, a chtěli by jeho koláče, tudíž se Kalousek brání, zkrátka prohnilí proti prohnilým, nechápu, kde se bere, že je nejlepším ministrem financí? Rád bych, kdyby snad někdo dal odkaz, kde Kalouska uznávají jako jednoho z nejlepších ministrů financí i trochu jiné kapacity než je pan Háva. Zvedat daně je opravdu prorůstová politika, odpouštět kámošům daně to je tedy fakt systémové řešení plnění státní kasy a jiné a jiné. Copak se to děje, nedávno paní Bostlová, která přišla s teorií, že Kalousek vadí Chrenkovi, nyní Háva vytahuje jiné králíky z klobouku, také jsem zvědav na případný komentář ČP P.S. ten rozhovor mi asocioval rozhovor jiný a to s Chrenkem (i když ten mi přišel tak nějak "hustší", až se mi při něm navaloval obsah žaludku zpět), když si člověk uvědomí, že za Chrenkem zůstala sekera v bankách a možná i v něčím těle, má člověk dojem, že se nemůže jednat o stejného "dobrodince"...http://www.tribune.cz/clanek/26810 řeznicko zelinářské "elity" v akci ;-(,  fialová saka stále v akci, jakou mají vlastně rlůzní lidé cenu?
0/0
26.7.2012 20:21
Foto

Gustafa 9695986685551

Četl jsem. Velmi nestranný
Četl jsem. Velmi nestranný pohled pana Hávy. Třeba na posudek American Appraisal namítá, že policie nemá oponentní posudek, že např. PwC a Deloitte oponentní posudek odmítli udělat, protože k tomu nemají databázi (asi myslel know-how). Zvláštní, třeba Kalouskovi oblíbenci z Deloitte byli schopní udělat valuaci ekotendru a to v této oblasti "databázi" určitě nemají. Spíše mi u PwC přijde, že je to dosti citlivé téma, do kterého se pouštěti nebudou, u Deloittů je vrchní parťák kamarád Kalouska Josef Kotrba, tihle dva jednají v souladu. Ale na analýzu od ČP se velmi těším.
0/0
26.7.2012 12:07